Skocz do zawartości

wtryski denso


Gość marcel1

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co ja wiem metoda przelewowa nie działa na wtryskiwaczach Denso. Tak mnie poinformował gość (Quality Auditor) zajmujący się wtryskami Denso (żródło raczej wiarygodne)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Marcel tobie potem kodowali wtryski nowe po zalozeniu? I ile wziol za zdemontowanie pokrywy zaworów?

nic nie kodowal wtryski byly z mojego auta wymienione koncowki i ustawione dawki za robote z wtryskami wzial 300 plus uszczelka 68

Z tego co ja wiem metoda przelewowa nie działa na wtryskiwaczach Denso. Tak mnie poinformował gość (Quality Auditor) zajmujący się wtryskami Denso (żródło raczej wiarygodne)

oczywiscie ze nie dziala mi metoda przelewowa wyszlo ze 2 mam lejace a 2 ok ale po oddaniu do serwisu boscha wyszlo ze jeden wogole niema dawki biegu jalowego a trzy pozostale to juz kiepy konkretne tak ze test przelewowy tu sie nie sprawdza

Edytowane przez marcel1

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

nic nie kodowal wtryski byly z mojego auta wymienione koncowki i ustawione dawki za robote z wtryskami wzial 300 plus uszczelka 68

więc prawdę mówiąc czekam na to, że w końcu wypalisz uszczelke pod głowicą, głowice albo tłok :) widać, że metoda jest warsztatowa ale ma sie nijak do rzeczywistosci. W zaleznosci jak będziesz jeżdził .. i radze jeździc spokojnie i tą moc, która masz schowac sobie do kieszeni. Być może bedzie to chodzić, ale powtarzam jeszcz eraz .. tych wtrysków obecnie się nie regeneruje.

Teraz tak naprawde nie wiesz ile leje sie podczas wtrysku do każdego z cylindrów. Do tego masz wprowadzone QR Cody w swoim module, która tez nie wiesz czy zmniejszaja dawke czy ja zwiększaja .. daj jak bedzie sie cos działo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szymek55555

Czyli ten test przelewowy o dupe rozbic? Niewiadomo jak jest z wtryskami? Napisze jak bylo od poczatku. Dwa lata temu wymianiałem alternator. Auto robilem u takiego dziada za 2 tyg mu zeszło. Kiedy odebralem samochod pojechalem na myjke umyc i zaczol sie ten problem. Zdarzało sie tak jak silnik byl rozgrzany albo jak lapal temperature. Przy niskich i minusowych temperaturach. Natomiast jak bylo - 22 stopnie rany nigdy nie bylo problemu palilo na dotyk. Po zimie jak temperatura powietrza sie podniosla to nie bylo problemu. Problem wrocil pozna jesienia i zima. Podpiolem kompa nie ma bledow. Auto nie stracilo mocy nie pali wiecej ropy. Tankuje tylko na bp i orlenie. Filter paliwa i powietrza wymieniam co roku. Gdzies czytalem na forum ze koles mial podobnie to cos z rozrusznikiem mial nie tak. Tez pewnie pojade do elektryka. Bo koszty wtryskow sa kolosalne i wole miec pewnosc. Tutaj ma filmiki

https://www.youtube.com/watch?v=mVIVfDMYvxE

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tych filmach to zawor scv do wymiany tak sie wydaje a nie wtryski

grzes08 jezdze na zimnym tylko spokojnie a jak temp w normie to ile fabryka dala , jak sie cos stanie to dam znac i bedzie pretekst dla zony zeby auto zmienc :rotfl: .A te wtryski to robil gosc z duzym doswiadczeniem metodami garazowymi ktory juz pare kompletow zrobil i nikt sie jeszcze nie skarzyl .

Edytowane przez marcel1

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

grzes08 jezdze na zimnym tylko spokojnie a jak temp w normie to ile fabryka dala , jak sie cos stanie to dam znac i bedzie pretekst dla zony zeby auto zmienc .A te wtryski to robil gosc z duzym doświadczeniem metodami garażowymi ktory juz pare kompletow zrobil i nikt sie jeszcze nie skarzyl .
ile kilometrów zrobiłeś od regeneracji?

no jak tak podchodzisz do tego aby mieć pretekst przed żoną aby zmienić auto .. to rozumiem .. mimo wszystko szkoda auta, bo je sprzedasz i ktoś będzie się z nim męczył i pisał tu i zastanawiał się co i jak i dlaczego. Zresztą nieważne .. ale jak najbardziej daj znać jak coś będzie się działo .. sam jestem ciekawy jak to będzie chodzić i ile czasu. Powodzenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie to tylko ze 2 tys ale teraz bede nawijal kilometry to zobaczymy a auta mi nie szkoda bo to rzecz nabyta nie to , to inne .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności