Skocz do zawartości

wtryski denso


Gość marcel1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość szymek55555

Nie mam niestety mozliwosci. Ale podzwonilem po roznych ludziach i co sie dowiedzialem odnosnie tych wtryskow.

W pierwszej firmie mi powiedzxiano ze regeneruja denso ale akurat nie do opla merivy.

Druga gosc mnie zapewnial ze robia koszt od 600 zl do 1000 podobno sa zamienniki jak i orginaly jak dobrze zrozumialem , orginal to za 1000 rok gwarancji. Mowilem mu ze nikt nie spotkal sie z regeneracja, to mowil ze jeszcze rok temu tez by mi to powiedzial.

Dzwonilem do denso polska i mi mowia ze nie ma regegeneracji, ale fabrycznie regeneruja. Czyli jest mozliwosc regeneracji jednak. Pytalem o cene to niexznacznie mniejsza jak za nowe a gwarancja jest jak bys nowe kupil. Podejzewam ze taka polityka firmy ze wola sprzedacz a 2 tys sztuke niz zeby ktos regenerowal za 700 zloty i oni ani grosza z tego nie mieli. Tak samo bylo z ta pompa wtryskowa. Byla wadliwa a i tak ja iles lat montowali z wadliwym zaworem. Jak sie zepsul to cala pompa za 4tys. do wymiany dopiero od kilku lat mozna sobie zawor kupic za 500 zl.

I na forum toyoty znalazle temat gosc do awensis kupil w hiszpani wtryski. Za sztuke z przesylka dał 1100 z przesylka i z faktura i gwarancja nowe. U nas pewnie ze 2 tysiaki by dał za jaden. I na tej stronie tez pisze ze regeneruja denso.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paciek54

Witam.

 

Tak się składa że handluję częściami Denso do diesla, podaj mi numer VIN pojazdu to sprawdzę Ci koszt nowych i czy rzeczywiście regenerują te wtryski.

Jeżeli chodzi o zamienniki to nie ma takich na rynku. Jeżeli regenerują to tylko z oryginalnych wtryskiwaczy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamietam ze w oplu kosztowaly te wtryski 1700 zl sztuka. Troszke ich tez nawymienialem w autkach. Regeneracja?? hmm slabo to widze. Te firmy co robia pozadnie regeneracje wtrysków podaja ze sie nie da denso regenerowac a te firmy pokatne co pozniej sporo ludzi sie z nimi sądzi to podaja ze owszem regenerujemy itd ale z jakim skutkiem to juz nie bede pisał.

 

Moim zdaniem to albo to robisz raz a dobrze albo sprzedaj auto i kup cos starszego bez tego wspanialego systemu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szymek55555

Byłem podpiac kompa i parametry wszelkiego rodzaju sa ok. Podpielismy tez inny akukulator i tez nie pomogło. Wykluczyl raczej wtryski :-) . Wine za to odpalanie upatruje raczej z rozrusznikiem albo pradami i wadliwej zxmianie alternatora. Oby miał racje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość szymek55555

Witam jeden problem załatwiony wina był rozrusznik teraz auto pali jak trzeba. Koszty 450 zeta z robocizna i kupnem regenerowanego rozrusznika. Czy to jest cena ok? Bo nowy alternator kosztował mnie 450 zl. W intercarsie widziałem rozrusznik boscha za ponad 1 tys, i jakis za 800zl ale niewiem jakie u mnie firmy jest. Dodam ze staryz rozrusznik poszedł na wymiane.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mmarcinicramm

Widzę, że mamy takie same silniki, czy cena ok trudno mi ocenić ale chyba tak, dla porównania podam, w sierpniu regenerowałem alternator -wymiana mostka diodowego i regulatora napięcia z wymontowaniem i zamontowaniem alternatora kosztowało mnie 390 zł. Rozrusznik robiłem ponad 3 lata temu -bendiks + szczotki ze wszystkim wyniosło coś ok 300 zł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam, szanownych kolegów i koleżanki na Forum.

Mam pytanie odnośnie wtryskiwaczy DENSO o symbolu 897313-xxxx - czy można je regenerować bo słyszałem, że nie ?

 

pozdrawiam Tomasz

 

 

 

Przeniosłem do właściwego tematu.

bad

Edytowane przez bad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności