Skocz do zawartości

wtryski denso


Gość marcel1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli Poznań to pewnie Bosch Wachowiak na Ostrowskiej,bez kryptoreklamy oczywiście.Jedyni którzy mi do głowy przychodzą i moga mieć zaplecze aby to robić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam dzisiaj bylem robić geometrie i zapytałem w w servisie o wtryski denso bo jeden mi przelewa.

No i gość mi mówił z pewenoscia siebie ze '' w Krakowie jest największa w polsce firma która regeneruje wtryski denso" . Dzwonił przy mnie i babka mu mówiła ze robią sprawdzenie kosztuje 150 zeta a regeneracja 750zl okres gwarancji rok. I co o tym myśleć? Ktos słyszał o takowej firmie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No to tak , w listopadzie wymienilem dwumas ze sprzeglem i wszystkim co zwiazane z tym (olej w skrzyni , uszczelniacze itd) koszt 3 kola i myslalem ze to juz koniec klopotow . Trzy tygodnie temu jednoczesnie padlo mi turbo i wtryski oczywiscie denso , auto palilo z 11 litrow ropy i 2 setki oleju na 100km. Turbo regenacja koszt 980 zeta zostaly tylko muszelki ze starego bo okazalo sie ze lozyska w korpusie sie obrucily ale to spoko , wtryski dalem do sprawdzenia w pobliskim serwisie i okazalo sie ze 3 leja a jeden niema dawki biegu jalowego, serwis ten ani zaden tego nie zrobi, na nowe niestac , ZALAMKA . Moj mechanior ma znajomego w takim a takim serwisie i ten znajomy mowi nam ze zaden serwis autoryzowany nie robi denso bo do denso sa tylko koncowki badz co badz FIRAD ZAMIENNIKI ale ten gosciu wzial te kiepy i po zalozeniu tych firadow ustawieniu wszystkich dawek (a jest ich chyba piec) oczywiscie poza godzinami pracy kiedy kamery sa wylaczone :rotfl: zrobil te kiepy tak ze auto mi smiga jak ta lala , skonczyly sie klekoty na zimnym silniku , spalanie w normie i co Wy na to ? Koncowki 630 zeta robota tego znajomka 1 kolo wyciagniecie i zalozenie turbo i wtryskow 500 zeta , przebieg 220 tysi a auto pelna para :devil2: :devil2: :devil2: :devil2: :devil2: :devil2: :devil2:

Edytowane przez marcel1

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość szymek55555

Witam mam 3 wtryski do wymiany pierwszy jest tylko ok. Drógi wtrysk daje 5 razy wiecej niz powinien 3 i 4 ze 3 razy wiecej. Narazie bede wymienial tylko ten 2 bo koszty sa nie male. Mechanik powiedzial ze trzeba cala pokrywe zaworów sciagac zeby wtryski wyjac. Myslalem ze mozna bez zdjemowania wyciagnac? Czy moze byc jakas roznica dopuszczalna w dawkowaniu paliwa przez wtryski i czy duza mozliwosc wypalenie tloka?

I jaki koszt robocizny przyblizony?

Edytowane przez szymek55555

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drógi wtrysk daje 5 razy wiecej niz powinien 3 i 4 ze 3 razy wiecej. Narazie bede wymienial tylko ten 2 bo koszty sa nie male

koszty sa spore ale jeśli one leją aż tak to nie czekaj bo to się będzie pogłębiać a ryzyko wypalenia jest bardzo duże...

Edytowane przez marmi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym Merivie 1.7 cdti do wyjecia wtryskow trzeba zdemontowac komputer i pokrywe zaworow jak i tez rure co idzie od filtra do turbo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szymek55555

Marcel tobie potem kodowali wtryski nowe po zalozeniu? I ile wziol za zdemontowanie pokrywy zaworów?

Edytowane przez szymek55555

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze .. w kazdym z silników 1.7 (Isuzu) potrzeba zdemontowac pokrywę.

Po drugie .. zamów sobie nową uszczelke pokrywy, bo stara zazwyczaj bedzie się pocić.

Po trzecie .. koniecznie nowe uszczelki (miedziana) pod wtryskiwacz i żałujcie na nie, bo brak wymiany potrafi zrobić niezłe zniszczenia w silniku.

Po czwarte .. skąd wiesz który wtryskiwacz ile daje paliwa?? Były sprawdzane na jakims testerze?? Czy mechanik robił metode przelewową??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szymek55555

No wlasnie metoda przelewowa tylko ,nie dawalem nigdzie na testy. Myslalem ze ten nadmiar paliwa ktory sie przelewa przeklada sie na nadmiar dawkowanego paliwa przez wtrysk. Czyli tym nie ma sie co sugerowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności