Skocz do zawartości

wtryski denso


Gość marcel1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ja wlasnie dałem wtryski dosprawdzenia i czekam na wynik jutro moze bede mial. Co do regeneracji to nie ma takiej mozliwosci ńbdzwonilem gdzie tylko mozna bylo nie ma czesci naprawczych. Natomiast wszedzie cena byla 2,5 tys! Ale w jednym mi powiedzieli ze 1.5tys. i tez mam pytaoie do was czy jest to mozliwe taka roznica? Jest jesmzcze jedna mozliwosc jedna z firm w krakowie twierdzi ze regeneruja. Koncowki sa jakies wloskie czy ktos mial z tym doczynienia.?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam odebrałem wtryski oto wyniki

1- 10 ml

2- 13 ml

3- 24 ml

4- 18 ml

3 i 4 wymieniam. Gosc który sie tym zajmuje dzwonil i załatwił mi regenerowane fabrycznie jak oddam na wymiane. Gosc jest raczej wiarygodny! Kiedys dzwoniłem do opla do Tarnowa i tam mi powiedzieli ze mieli kiedys akcje na te wtryski tez oddawali stare a dawali nowe za 1600 szt. I wszystko było ok. Mi wychodzi za 1450 zł za szt. I jeszcze jedno w krakowie, warszawie, poznaniu kosz nowych 2600 zl szt. A w gdansku 1650 sprowadzane z holandii denso centrali w europie. I tam podobno regeneruja fabryczniue bo na ich stronie podaja. Bo jak ktos ma ok 1.5 tys marzy na sztuce to piepsza ze nie ma regeneracji! Jak pare razy dzwonilem do roznych przedstawicieli denso to raz gadali ze regeneruja a raz nie juz sami nie wiedza co maja gadac! Pozdrowiena!!

 

http://www.diesel-system.pl/kolejne-modele-wtryskiwaczy-regenerowanych-fabrycznie-juz-dostepne-2/

 

I jest w nim mój numer producenta wtrysku a oni mi przez telefon mowile ze nie ma!! tylko nowe!

Edytowane przez michalwww

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po wymianie wtrysków nowe niechca sie zalogowac. Wpisuje i sam sobie komp w aucie zmienia. Czemu tak sie moze dziac? Falowanie pozostało. Jezdzilem autem to jest poprawa jest troszke mocniejszy i ciszej chodzi miedzy 2 -3 tys obrotów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po wymianie wtrysków nowe niechca sie zalogowac. Wpisuje i sam sobie komp w aucie zmienia. Czemu tak sie moze dziac? Falowanie pozostało. Jezdzilem autem to jest poprawa jest troszke mocniejszy i ciszej chodzi miedzy 2 -3 tys obrotów.

 

A może z tym falowaniem obrotów chodzi o słynny zawór SCV ? znajdujący się w pompie.

Edytowane przez tsek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

 

Witam odebrałem wtryski oto wyniki 1- 10 ml 2- 13 ml 3- 24 ml 4- 18 ml

 

Ten pomiar tez bywa niezbyt precyzyjny. Trzeba wiedziec jak sprawdzic wtryski CR. To co podaje TIS to sobie mozna miedzy ksiazki wsadzić. Pomiar w tisie sprawdza roznice miedzy wtryskami na przelewach. A jak 4 wtryski beda puszczaly na przelew to wyjdzie ze sie wyplenia po rowno i zaleznie kiedy zatrzymasz silnik to tyle ci naleje na do pojemniczków. Poza tym tez juz to nei nowosc ale te wtryski moga dobrze pokazywac na jalowych tak jak ten test sie przeprowadza a na podwyzzonych obrotach juz wyjdzie ze puzcza na przelewy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam falowanie pozostało a czasami silnik chodzi jak traktor . Jest bład PO-302 (Wypadanie zapłonu cylindra 2)

Nowe wtryski sa w 3 i 4. Pewnie bedzie i ten do wymiany. Cy najlepszym sposobem na sprawdzenie wtrysku bedzie przełozenie go do innego cylindra?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wymienilem 2 wtrysk gdzie wypadał zapłon. Przestało kopcic na czarno, silnik w nie faluje. Nawet jazda w granicach 2 tys-2,5tys obr/min jest cichsze nie ma takiego głosnego terkotu. Co wiele opisywano na forum. Ale dalej czasami chodzi jak traktor ale znacznie ciszej jak ostatnio. Niewiem czy wymienic juz ostatni wtrysk ktory pozostal. Czy jechac do innego warsztatu skonfrontowac ta cała sytuacje? Gosc co mi robił mowil ze mozna sprobowac wyczyscic cały układ paliwowy ma jakas maszyne i podłacza sie na godzine jakis tam płyn płucze 150 zł koszt :zalamany:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic to nie da. Te wtryski co je regeneruja to zazwyczja robia tak: Zozbieraja na czesci pierwsze i wkladaja do myjki ultradziekowej. Myja skladaja i tyle z reeneracji wtryskow denso do ktorych nie ma czesci zamiennych. Nawet jest taki numer ze jesli sa juz koncowki rozpylajace np do wtryskow bosch to i tak czesci z korpusów nie sa dostepne w zakupie. Poza tym po takich operacjach trzeba wtryski wyregulowac na dawke oraz nadac w CR'a numer ima. Bez tego to kibel a nie regeneracja. Wtryski denso do 1.7 w oplu mielismy za okolo 1700 zl sztuka juz w 2010 roku jak tam pracowalem. boscha byly tansze cos kolo 1100-1200 zl sztuka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja miałem nowe za 1600 zl za sztuke. Został mi jeden wtrysk to pewnie wymienic? Bo pytałem to mi w innym warsztacie zeby wymienic 4 nic narazie nie poradza. Ale przy nowych nie trzeba koregowac dawki? Wiem tylko ze numery ze wtryskiwaczy wpisywal i je adoptowal.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jkie korygowanie dawki?? Nie ma czegos takiego . Dawke to moze tuner zwiekszyc badz zmneijszyc a ilosc paliwa reguluje sie na kilka sposobow, zwiekszasz dawke, wydluzasz czas wtrysku np czy inne. Zakladasz nowe wtryski i kodujesz je w ECM. A to ze robisz jakos dziwacznie zamiast odrazu komplet wymienic to co ja moge ci powiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności