Skocz do zawartości
MATICORSA

Opony 215/40R16 Corsa b 1.0 12v 98r

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o takich oponach do Corsy b?

Założyłem je i było ok, obróciłem kierownicą i nie ocierało o nic.

Niestety nie mogłem się przejechać bo bez powietrza były, a pompki nie miałem pod ręką.

Proszę o opinie, może ktoś już miał coś takiego.

http://ifotos.pl/zobacz/CAM00019j_ehpxhqp.jpg/

http://ifotos.pl/zobacz/CAM00021j_ehpxrph.jpg/

Zdjęcia z tymi kołach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Corsa 1.0 i opony 215 :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie ocierało o nic. Niestety nie mogłem się przejechać

Jak mogło ocierać jak stałeś w miejscu "

Tą szerokość odpuść Sobie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mało tego, to jeszcze bez powietrza....

Zapakuj komplecik, jak napisał hadzi, a poznasz tajemnicę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez domkaa
      Witam wszystkich i bardzo proszę o pomoc.
      Mam Opla Corsę D, 1,3 cdti, 2007r. Dzień przed kluczowym zdarzeniem, na komputerze zmienił mi się licznik km, które pozostały mi do przejechania, na 2 tys i w miarę jazdy ciągle rosły. Następnego dnia w trakcie jazdy silnik wyłączył się i już nie mogłam odpalić. Nie kręci rozrusznik, nie słychać pompki paliwa, na komputerze wyświetlił się błąd F. Po wielu próbach samochód odpalił na kilka minut po około godzinie. Postanowiliśmy odstawić go do elektryka, samochód jechał, dopóki nie najechałam na dziurę. Wtedy znów zgasł. Podejrzewaliśmy konieczność wymiany filtra paliwa, jednak po wymianie samochód już w ogóle nie odpala. Były sprawdzane bezpieczniki i przekaźniki i nie ma sterowania przekaźnikiem K34. Czy wiecie czym to może być spowodowane? Trzech mechaników nie chciało nawet podjąć próby sprawdzenia samochodu... 
    • Przez freestylee71
      Witam,mam pytanie ponieważ wszystko wskazuje na moją uszkodzoną pompę (ew czujniki na niej znajdujące się) to mam pytanie do was za co odpowiadają lub od czego są czujniki zaznaczone na zdjęciu ?? 

Partnerem serwisu: Fabryka kart plastikowych LiderKarty
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.