Skocz do zawartości

Programowanie kluczyka w samochodach marki OPEL


holcu

Rekomendowane odpowiedzi

Sposób sprawdzony na Astrze z 99

 

Programowanie kluczyków w modelach aut Opla jest dość proste.

 

1. Wsiadamy do samochodu i zamykamy drzwi,

2. Przekręcamy kluczyk w stacyjce do momentu zapalenia się kontrolek.

3. Przytrzymujemy w kluczyku guzik odpowiadający za zamykanie drzwi przez ok 3 sek.

4. W tym czasie drzwi zaryglują się i odryglują ponownie.

5. Teraz możemy sobie zafundować browarka, gdyż zaoszczędziliśmy na wizycie w serwisie.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam mam Calibre i własnie taki problemik że oba piloty od centalnego zamka maja bardzo słaby zasięg (baterir wymieniałem 2 razy wiec wykluczamy) czy moge ich ponownie wten sposób zaprogramować alarmu nie posiadam to sa piloty od fabrycznego centralnego jeżeli nie moge tego zrobić jak opisujecie wyżej to w jaki sposób poprawić zasieg pilotów ( bo poco mio pilot jak musze przy samej szybie otwierać auto???) Poradzcie coś prosze

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki a jakie są jeszcze inne opcje na poprawe zasięgu pilotów ( poza wymianą baterii) bardzo bym poprosił o wszelkie podpoeiedzi i rady jak to poprawić z góry dziękuje wszystkim

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...przykładając go do głowy...

albo do szyi, sam tak kiedyś robiłem. Alarm działał wtedy z 6-ego piętra :)

A teraz mam jakieś kiepskie te piloty, działają z około 2 metrów od auta :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pilota na podczerwien to wątpie że przystawianie do głowy coś da. Może tylko głową zasłonicie diode i nie będzie działać :( Patent z Top Gear działa tylko na pilotach radiowych :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość Anonymous

A ja kiedyś w Tico miałem takie piloty z wysuwaną antenką i po przyłożeniu do głowy działały z odległości grubo ponad 400m (!).

A teraz w astrze muszę czasem 5 razy przyciskać chodząc w koło auta by się zamknął lub otworzył (baterie mam nowe).

 

[ Dodano: Nie Maj 21, 2006 12:47 ]

W Asterce mam centralkę centralnego Magic Lock typ ML-RF (WAECO) i nawet nie wiem jakie ma funkcje. Jeśli ktoś wie to może mi coś napisać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Holcu :mrgreen:!:)!:oops:

 

Z nieba mi spadasz ziomku tak jutro zrobie z tym kluczykiem jak radzisz i mam nadzieje że się zaprogramuje ten 2 ( zapasowy) a podobno wszystko przez to że wymiana baterii w pilocie niemoże trfać dłużej niż 30 sec a moja trfała godz i sie rozprogramowało ale jutro zadziałam i dam wam znać pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności