Skocz do zawartości

Programowanie kluczyka w samochodach marki OPEL


holcu

Rekomendowane odpowiedzi

A możliwe żeby kość immo była tylko w jednym kluczyku??

możliwe,może ktoś ją zgubił ?W moim kluczyku kostka immo mieści się przy grocie,chcąc wymienić baterię muszę wyciągnąć grot , wtedy łatwo można się pozbyć kosteczki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A możliwe żeby kość immo była tylko w jednym kluczyku??

możliwe,może ktoś ją zgubił ?W moim kluczyku kostka immo mieści się przy grocie,chcąc wymienić baterię muszę wyciągnąć grot , wtedy łatwo można się pozbyć kosteczki.

 

Rozmowa jest o AH nie o AG i tam jest troszke inny kluczyk.

 

Osobisci epodejrzewam ze albo poprzedni wlasciciel zgubil pastylke immo ale pilot radiowy powinien dzialac po synchronizacji albo poprstu zeby nie bylo ze sprzedaje auto z jednym kluczykiem to dorobil kluczyk z samym grotem i tyle. Reszta nie doprogramowana do auta i nie odpali ani nie zadziala pilot.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sansei

A ja dziś w zafirce musiałem zsynhronizować oba kluczyki i jednen wg wyżej opisanego postępowania sie udało a drugi ni hu hu, może dlatego że pominałem ostatni punkt z browcem :) a tak na poważnie ktoś ma jakieś podejrzenia?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam! tez mam problem z kluczykiem ,mam zafire 2000r i od jakiegos czasu kluczyk mi sie rozkodowuje,robiłem według wskazowek ponowne kodowanie i wszystko dziala ale tylko przez chwile ,robiłem to kilka razy i to samo, przez chwile central działa poczym kluczyk znowu nie łapie , mam dwa klucze i to samo dzieje sie na jednym i drugim. Poradźcie coś ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno robiłem oba kluczyki od astry G kumplowi.

konieczne było poprawienie lutów od baterii i teraz działają.

Sprawdzałem jak się zachowa centralny przy próbie programowania kluczyka, który normalnie działa.

Więc nie było zadnych oznak programowania, poza migającą dość szybko diodą w kluczyku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Niedawno robiłem oba kluczyki od astry G kumplowi.

konieczne było poprawienie lutów od baterii i teraz działają.

Sprawdzałem jak się zachowa centralny przy próbie programowania kluczyka, który normalnie działa.

Więc nie było zadnych oznak programowania, poza migającą dość szybko diodą w kluczyku.

Z tą migającą szybko diodą to też tak mam.

Poza tym żadnych oznak zaprogramowania.

Ale najlepsze jest to, że rozprogramowany kluczyk jak się zaprogramował to też nie było żadnego potwierdzenia.

Dzięki za sprawdzenie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Potrzebny jest pin samochodu znajduje sie na car pass i tester diagnostyczny np. tech2, op com.

 

[ Dodano: Pią Sie 28, 2009 20:47 ]

Do holcu

Sprostowanie twego postu,

podajesz synchronizacje istniejących pilotów w aucie, a nie kodowanie klucza :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniew widzisz roznice miedzy programowaniem a kodowaniem ??

bo jak dla mnie jest ona spora

Holcu dobrze napisal ''programowanie kluczyka''

wiec nie masz powodow do prostowania tematu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności