Skocz do zawartości

Programowanie kluczyka w samochodach marki OPEL


holcu

Rekomendowane odpowiedzi

W twiom przypadku to najlepiej kupic sobie pilota na allegro ( uzywka lub nowy) Pojechac do aso i oni go doprogramuja techem2. Musisz miec jedynie kody car pass bo jak nie to aso sciagnie je z fabryki oczewiscie za oplata okolo 150 zł. Proramowanie waha sie w cenie od 52 w zwyz

Mam pytanie - gdzie jest transponder w kluczyku - bo widzialem wlasnie na allegro ze mozna kupic sam grot do wyfrezowania- bez transpondera i pilota do zaprogramowania. A co z transponderem?? skąd go wziaść.Czy pilot bedzie taki sam przed 2000r i po - bo wiem ze z immobilaizerem po 2000r nie jest tak latwo, bo jakis zmienny kod. i jeszce widzaialem ze sa na allegro same piloty delphi albo bosch w roznej cenie - co to za różnica???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mam pytanie - gdzie jest transponder w kluczyku - bo widzialem wlasnie na allegro ze mozna kupic sam grot do wyfrezowania- bez transpondera i pilota do zaprogramowania. A co z transponderem?? skąd go wziaść.Czy pilot bedzie taki sam przed 2000r i po - bo wiem ze z immobilaizerem po 2000r nie jest tak latwo, bo jakis zmienny kod. i jeszce widzaialem ze sa na allegro same piloty delphi albo bosch w roznej cenie - co to za różnica???

Transponder jest w czesci plastikowej z grotem- po odlaczeniu pudelka z pilotem bedzie widoczny. Transponder mozesz dorobic w dobrym punkcie dorabiania kluczy ale tylko jak masz kody z "car pass"- innego sposobu nie ma( nie przejdzie zczytywanie ze starego kluczyka bo sie nie da zczytac kodu). Piloty sa takie same choc producentem jest bosch to robila identyczne tez delphi. Zmienney kod ( crypto kod) maja wszystkie astry G oraz juz mialy viki B po lifcie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Probowałem zaprogramowac kluczyk według waszych rad no i niestety u mnie drzwi sie nie zamkneły tak jak to powinno wygladac zgodnie z instrukcja. Choc kulczyk dziala lecz nie zawsze jakie moga byc tego przyczyny

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dziala lecz nie zawsze to aktywacja nic tu nie pomoze. Gdzies sa zimne luty- trzeba lutownica z cienkim grotem poprawic wszystkie miejsca i powinno byc okej.

U mnie było podobnie- okazało sie ze ktos jak zmieniał baterie to wyrwał całe jej gniazdo - podłożyłem jakis papierek abu docisło to lepiej do podstawy i działało, ale przy jakiejs okazji elektronik mi juz to przelutował.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz nie poprawic tego tego zasiegu bo w zalezy jekim miejscu jestes ja np nie wszedzie moge otworzyc astre bez problemu. chodzi o to ze moga byc duze zaklucenia w eterze,np internet,stacje nadawcze,krutkofalowki.......

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz nie poprawic tego tego zasiegu bo w zalezy jekim miejscu jestes ja np nie wszedzie moge otworzyc astre bez problemu. chodzi o to ze moga byc duze zaklucenia w eterze,np internet,stacje nadawcze,krutkofalowki.......

Ciekawa teoria tylko szkoda ze mylna. Na zasięg maja wplyw jedynie przeszkody wystepujace miedzy autem a pilotem no i oczewiscie odleglosc. Oryginalne piloty maj specjalnie maly zasieg aby przypadkowo nie otworzyc auta bedac w domu czy gdzies w poblizu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest.

Mam zawsze problem z pilotem przy lotnisku.

Pilot działa ale centralny nie reaguje.

Przeważnie jestem zmuszony do skorzystania z kluczyka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość Anonymous

Witam!

Własnie próbowałem tej sztuczki z zaprogramowaniem kluczyka ale żadnej reakcji nie było, silnik mozn aodpalić ale nie działa pilot.

Co może byc jeszcze nie tak skoro nie działa mi pilot??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze wpierw rozbieramy kluczyk i wszytskie luty poprawiamy lutownica z cienkim grotem z duza ilosci akalafoni. Po tej operacji po aktywacji( nie programowaniu jak to niektorzy pisza) pilot powinien hulać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności