Skocz do zawartości

Chcę kupić opla zafirę pomóżcie wybrać i doradzić : )


Gość Tomek1990

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Maciej-123

Podepnę się pod temat.Przymierzam się zakupu Zafiry A opc i znalazłem takie coś nie daleko i czy mogę prosić o opinie wasze zdanie na temat tego modelu i ewentualna cena naprawy części zakładając że chłodnice poleciały biorąc pod uwagę używane części

 

http://otomoto.pl/opel-zafira-2-0-200km-opc-dvd-navi-full-C36516464.html

 

zapominałem z tego wszystkiego sorki

 

 

Dzięki za wszystkie sugestie, informacje i porady

Edytowane przez Maciej-123

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co tu gadać.Ogólnie fajne.Ale Wszystko zależy kto ci to będzie robił.Na allegro znajdziesz części i koszty sam możesz wykalkulować.Pytanie najważniejsze co dodatkowo jest uszkodzone i jak się będzie spisywało.Czy się opłaci wkładanie w nią kasy.Dla pewności ja pojechałbym nim na geometrię przed kupnem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłodnice poleciały na pewno, bo płynu nie ma. Pytanie czy poza tym przodem wcześniej nie miał przygód. Zderzak tylny popękany i wgniotek trochę po bokach auta. Jak masz blisko to tylko jechać i sprawdzić na żywo.

Przyjrzyj się lewej stronie błotnikowi i drzwiom. W srebrnym kolorze ciężko idealnie dobrać kolor.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i na pytaniu o link się kończy pomoc :?:

a czego oczekujesz?

koszta naprawy możesz okreslić po dokładnych oględzinach...

nikt nie jest wróżką i nie powie ci za ile kupisz potrzebne części ani ile kosztuje roboczogodzina tam gdzie będziesz auto naprawiał...

co do samego auta - to już co nie co napisano na forum, więc warto się chyba zapoznać z forum

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wspominając o elektryce która mogła ucierpieć przy okazji.

Ponadto przy braku płynu łatwo ukryć problemy z motorkiem, jego zawieszeniem itp.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maciej-123

po oględzinach do wymiany na pewno chłodnice razem z wentylatorami, lewa i prawa lampa chyba że pokleić uchwyty, zderzak lewy halogen, wgnieciony lewy próg pod nakładką, pęknięta listwa na drzwiach prawy tył, tylny zderzak, zgięty rant klapy przedniej, duży odprysk na przedniej szybie, brak drugiego kompletu opon są zimowe na alu do wymiany max 1 sezon. Elektryka cała działa tzn szyby światła itp brak jakich kolwiek dokumentów potwierdzający przebiek auto idzie za 8.5 tyś.nie przygotowane do rej, wszystko do zrobienia. Wszystkie naprawy będę robił sam z racji tego że tylko elementy do wymiany bez prostowania itp. czy według was to opłacalna kwota zakładając że cała reszta sprawna czy lepiej odpuścić. Zakładam że części się zamkną w kwocie 6 tyś z rozrządem olejem i filtrami oraz oponami lato i zima na stali.

 

Nie wiem co robić proszę o poradę

 

 

a może ktoś na forum ma na sprzedaż ZOŚKĘ OPC jeśli tak pisać PW

Edytowane przez Maciej-123

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz policzyć koszty części (klapy też - naprawa może być nieopłacalna), masz pewność że zawieszenie jest ok.?, zawieszenie silnika? oraz silnik w porządku ? Lampy albo kupić, albo kleić. Wybór należy do ciebie, ale ja bym się jednak zastanowił czy w to się pakować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności