Skocz do zawartości

Zarowka Swiatla Mijania Xenon


Rekomendowane odpowiedzi

Gość pawelgawel

Lampe po niewiadomych przejsciach (urwany uchwyt czy ucho), bez osprzetu (nie komplet z przetwornica) mozna w Polsce wyrwac nawet taniej niz 1100. Jak pisalem wyzej, za szcelna uzywke z osprzetem trzeba dac w Polsce okolo 2 tysiace lacznie z szybka przesylka do UK (pisze 2 tysiace jednak tak tanio jeszcze nigdzie nie znalazlem, ale wierze ze mozna tak znalezc) Jesli sie nie zgadzasz prosze podziel sie linkiem a kupuje natychmiast. W anglii okolo 600 funtow czyli w przeliczeniu na zlotowki troche wiecej jednak czas oczekiwania krotszy.

Wiem, ze z Twojej perspektywy teoretycznej wszystko wyglada pieknie i latwo bo przeciez wystarczy zalawic sobie lampe z przetwornica i zamontowac, ale patrzac realnie na problem wcale nie jest tak kolorowo.

Mimo wszystko dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelgawel

To niestety tanie lampy poliftowe 2013+. Wsystko byloby tak proste gdybym mogl je wsadzic do insigni 2009 rok. Dzieki za dobre checi kolego niestety nic ponizej 2000PLN nie znajdziesz bo i ja nie znalazlem. Nie wiem dlaczego probujesz mi udowodnic ze jestes lepszy w znajdowaniu niz ja?

Kilka dni temu znalazlem te okazje:

https://www.ebay.co.uk/itm/Vauxhall-insignia-Xenon-Headlight-Passenger-side-N-S-Near-side-2009-2013/152776413969?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2057872.m2748.l2649

Ale dzien po zakupie sprzedawca doszedl do wniosku ze za tanio sprzedal i cofnal mi transakcje twierdzac ze sprzedal wczesniej komus innemu i zapomnial o tym.

Tymczasem przyszla mi wczoraj kurierem przetwornica zamiennik nowy. Szybki test w nocy i dziala bez zarzutu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie wiem dlaczego probujesz mi udowodnic ze jestes lepszy w znajdowaniu niz ja?

Już nic nie próbuję udowodnić ani nie próbuję pomóc. Nie ma sensu. Nigdzie nie napisałeś o jakie auto chodzi. Szklanej kuli nie mam, nie poznam rocznika. Pretensje do garbatego, że dzieci ma proste...

Róbta co chceta.

Porada udzielona, temat wyczerpany, owocnych poszukiwań życzę oraz ludzi, którzy będą chcieli pomagać przy takim podejściu z Twojej strony...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności