Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak do jutra kolega ni wyjaśni dla potomnych to ja zamykam temat i leci ban.

To będzie chyba najlepsza nagroda.

I jak obiecałem .

Temat zamykam.

Założyciel tematu :ban:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez AU_Robert
      Witam
      Czy to normalne że po 4 tygodniach postoju bateria rozładowana prawie do zera ??
      Słyszałem że to się zdarzało rownież u innych czy ktoś ma doświadczenie w tym temacie może jakieś rozwiązanie tego problemu
    • Przez AU_Robert
      Wymieniłem turbina na nową oryginalną (tak sądzę) stara już nie dawała rady.
      Van jeździ ok ale przy osiągnieciu 2000-2200 obrotów słychać lekki gwizd, Wygląda na to że podczas doładowywania jest jakaś nieszczelność
      tylko podczas jazdy przy postoju nic się nie słychać..
      I zastanawiałem się co jest przyczyna i czy warto drążyć temat.
      Jedni mówią że to normalne i jeśli nie spada moc itp to nie ma sie czym martwić , inni że to musi być nieszczelność itd...
      Ile mechaników tyle opini.
      Czy ktoś miał może podobny problem ??
      Jak tak to będę wdzięczny za podpowiedz.
      Dodam tylko że sprawdzałem wszystkie podłączenia i nie widać nic nie tak.
      Nie wiem już co mógł bym zrobić i czy muszę szukać powodu , czy to nie grozi uszkodzeniem turbiny itp...

Usterkę muszę zlokalizować sam bo w UK niestety koszt takiego śledztwa przewyższy koszt samochodu.
      Pozdrawiam......
    • Przez tomekz6666
      VIVARO 2006r 1.9 dti 101 km. Brak wskazań na wyświetlaczu km do następnego tankowania, pozostałe funkcje działają nie potrafię tego uruchomić proszę o wskazówki.Dzięki.
Partnerem serwisu: Fabryka kart plastikowych LiderKarty

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.