Skocz do zawartości

Zawleczka wężyka sprzęgła Vectra C 1.8 122km skrzynia F17


Rekomendowane odpowiedzi

Gość adison420

Witajcie.

Pacjent to Vectra C 1.8 122km z skrzynią F17.

Z pewnych powodów byłem zmuszony ściągnąć skrzynie w aucie (mimo, że niedawno to już robiłem). No i przy składaniu "uciekła" mi zawleczka, która przytrzymuje wężyk przy odpowietrzniku.

Niestety przeglądając internet nie znalazłem takowej zawleczki a jedyna opcja jaka przychodzi mi jako rozwiązanie to zakup używanego odpowietrznika z w/w zawleczką, która zazwyczaj jest w komplecie. Szukałem w katalogu to nie ma osobno tej zawleczki tylko też właśnie  z odpowietrznikiem. Problem jest taki, że używany odpowietrznik znalazłem za blisko 50zł, a nie uśmiecha mi się wydawać takiej kwoty dla jednej zawleczki. Może ktoś miał podobny problem?

be0e0fdf45b29462d9b077a6c628.jpeg.d95033848d52bc8c82971e894073f095.jpeg

Chodzi o zawleczkę, którą widać w zaznaczonym miejscu. Jeden z końców wygięty w jedną stronę, a drugi w przeciwną . No i teraz pytanie czy jest to gdzieś osiągalne? Może jakaś uniwersalna zawleczka? Może ktoś ma jakieś wymiary, dane itp. dotyczące tej zawleczki? Może jest jakiś inny sposób na prawidłowe zastąpienie tej zawleczki? Gdybym miał na wzór poszedłbym do motoryzacyjnego i kupił a tak d*pa blada.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drut, sprężyna, seger rozpierany od środka a nawet ze sprężynki od klamerki do wieszania prania, kombinerki w rękę i coś dopasujesz. Odpowiednio musi uciskać we właściwym miejscu żeby nie wypadło. A jeśli oryginał to na szrocie, weź jakąś bajere przydatną z okolic silnika i przy okazji zawleczkę, dużo nie skasują. U nas w Szczecinie jest jeden sklep, który ma chyba wszystko, nie mają tego w inter cars, opol trans itp, a jadę na ul. Kostki Napierskiego i mają wszelkiego rodzaju zawleczki/opaski i inne bajery. Polecam ludziom z okolic Szczecina.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności