Skocz do zawartości

Opel Astra G 2 dziwne wibracje pomocy


Gość Konradastra2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Konradastra2

witam posiadam opla aste g znana 2 . silnik benzyna 1.6 16v . silnik pracoje dobrze ogolnie jesatem zadowolony. od kilku dni pojawiaja sie dziwne wibracje pod maska od strony pasarzera dzieje sie to sporadycznie i trwa doslownie kilka sekund od 6 do 10 sek. jak wspomnialem sporadycznie a dokladniej raz czasem dwa na calem podroz. jednak ze jest to bardzo wyczuwalne i denerwujace dodam zew jak wlacze ogrzewanie na max to przestaje to wibrowac/buczec. poduszki silnika odpadaja sprawdzane byly. zastanawialem sie nad tym iz swiece a konkretniej ze ktoras swieca moze przerywa chwilowo i problem jest z ktoryms z cylindrow ale zdarza sie to zarowno podczas jazdyb jak i na postoju np na swiatlach lecvz jakby to byl problem swiecy i to ze przerywa na ktoryms zcylindrow to by caly czas tak trzeslo nie wiem co to moze byc . Prosze o pomoc.

jak by bardziej od strony filtra kabinowego

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konradastra2

ogolnie rzecz biorac to tak jak piosalem raz na jakis czas moge zrobic trace 100km i ten objaw nie wystepoje a zrobie trase okolo 15km i ten objaw wystapi 2-3 razy. bardziej mi sie wydaje z okolic filtra kabinowegom i przewaznie jak wrzucam 4bieg

 

dziekuje za odpowiec przepraszam za bledy pisze z telefonu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W telefonie też można wyłączyć słownik i pisać jak w szkole uczyli.

Więc nie ma wytłumaczenia .

Mamy pisać poprawnie .

Inaczej kosz.

 

Filtr kabinowy , to sprawdź wentylator nawiewu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konradastra2

no dobrze tylko to by sie dzialo przy wlaczonym nawiewie tak mysle a jak wlacze nawiew cieplego to ustepoje . nie wiem juz ze trak napisze glupi jestem z tym.

dodam ze z uplywem czasu coraz mocniej zaczyna trzasc/wibrowac

 

bardziej wlasnie od strony pasarzera tak jak filtr kabinowy filtr powietrza

 

z drugiej strony wentylator nawiewu by tak nie trzasl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź WD40 i nasmaruj klamkę drzwi.

 

Chyba takiej odpowiedzi oczekujesz, bo sprawdzić nic ci się nie chce.

A szklane kule już wyrobiły abonament na ten rok....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konradastra2

napisze wprost mechanik sprawdzal i wedlug niego wszystko ok ja mechanikom niue ufam

a kase skasowal

a z reszta polacy bto kurwy pojebani ludzie i widac to wlasnie po twojej wypowiedzi debilu jebany chuj wam w dupe polakom jebanym

zero pomocy nic kurwyyyyy

 

Nie możemy tolerować takich wypowiedzi, każdy z nas jest dorosły i musi umieć zachować się!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz... ten koński zwis dostał za to tylko ostrzeżenie?

Nie no, u mnie takie coś nie przechodzi. Wylot dla tej ameby czyli ban.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności