Skocz do zawartości

Podnośnik/lewarek


Gość Ahnuonntiemr

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ahnuonntiemr

Hej, dzisiaj podczas wymiany opony zdarzyła się taka sytuacja że lewarek z zestawu naprawczego się złamał podczas opuszczania (przekręcił sie na nicie) i teraz muszę kupic nowy..

Oryginaly znalazłem za 350zł, ale za sam lewarek taka cena to jednak trochę przesada moim zdaniem :D 
Macie jakieś sprawdzone zaminniki, lub jakiś podnośnik który się wam sprawdza? Dodam że mam listwy boczne z OPC, a więc nie jest za dużo meijsca na włożenie.

Znalzałem coś takiego, ktoś ma, komuś się sprawdził?

https://allegro.pl/oferta/podnosnik-samochodowy-lewarek-trapezo-2t-pokrowiec-7673304354?fromVariant=7621177340

 

Pozdrawiam!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ahnuonntiemr napisał:

Oryginaly znalazłem za 350zł,

 

 

Żartujesz.

https://allegro.pl/oferta/lewarek-podnosnik-samochodowy-korba-astra-iii-h-7429084845

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ahnuonntiemr
W dniu 26.01.2020 o 13:51, ja37 napisał:

żeby nie ten pokrowiec, to może link by dało się zajrzeć.

Masz miarkę?

Zmierz prześwit i wtedy kupuj żabę.

Nie widzisz linku(zdjęć)?

Ale to żabę mam wozić w aucie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ahnuonntiemr napisał:

Nie widzisz linku(zdjęć)?
Ale to żabę mam wozić w aucie?

A czemu nie - ja tak wożę - skrzyneczka 22' i parę najpotrzebniejszych kluczy, śrubokrętów, klin, rękawiczki i jakieś czyściwo.

Nie raz już w drodze były pomocne.

Tylko jeszcze jedna uwaga - za wysoka nie wejdzie jak masz kapcia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

360 zł za lewarek? Dobre sobie. Ja bym brał co najtańsze na allegro. Pewnie i za 20 zł można kupić. Nie musi być koniecznie od Opla. Większość jest taka sama. Od Audi miałem identyczne jak mam w Oplu. Walnąłbym to do auta na wszelki wypadek, a jak często używasz lewarka to do garażu zainwestowałbym w żabę. Znacznie lepsza inwestycja niż kupowanie zwykłego lewarka samochodowego za 360 zł.

1 godzinę temu, rafalgrzegorz napisał:

A czemu nie - ja tak wożę - skrzyneczka 22' i parę najpotrzebniejszych kluczy, śrubokrętów, klin, rękawiczki i jakieś czyściwo.

 

Panie - masa. Gdybym miał wozić w aucie wszystko co mogłoby mi się przydać to miałbym tam ze 100 kilo. Jak za bardzo się nie oddalam od miejsca zamieszkania to i zapasu nie wożę. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Labiel napisał:

Panie - masa. Gdybym miał wozić w aucie wszystko co mogłoby mi się przydać to miałbym tam ze 100 kilo. Jak za bardzo się nie oddalam od miejsca zamieszkania to i zapasu nie wożę. 

Jaka masa - koło komina to ja tylko portwel wożę, ale to jakoś rzadko się zdarza. Większość to w delegacji autko ze mną pomyka.

Próbowałeś kiedyś w trasie pomocy lub mechanika złapać?

Raz mi się udało ale na miejsce 4 godziny czekałem, a lawetą po awarii 200km do domu 6,5godziny jechałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności