Skocz do zawartości

Astra H problemy z odpalaniem


Scotch

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, rafalgrzegorz napisał:

Czujnik temperatury jest na obudowie termostatu.

Tu masz filmik z wymianą termostatu. -

 

 

Termostat wymieniałem 2msc temu na orginalny.  Da się wymienić sam ten czujnik jeśli wyskakuje błąd p0115 i włącza się sam wentylator?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Akurat tutaj masz zaciskany i chyba ciężko by było wymienić.

Ale może kupiłeś taki jak na fotce niżej - czerwona strzałka oznacza spinkę którą się wyciąga i wyciąga czujnik.

shopping.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny przypadek. Bo w środę auto mi odpaliło od strzała.  Fakt falowały lekko obroty. Ale pojechałem zatankować i wszystko było 'normalne'. Od  czwartku już silnik nie odpala.  Albo w ogóle nie chce załapać albo zapali nie wchodząc na obroty i gaśnie.  Pompę paliwa normalnie słychać jak daje ciśnienie wiec nie wiem czym to może być spowodowane. Znajomy z kompem podjechał. 0 błędów. Auto stoi na parkingu i nie wiem co zrobić. Wszystkie kable, węże wydają się być dobrze podłączone. Problemy zaczęły się od wymontowania przepustnicy i wymiany świec w tamtą sobotę- przed tym też falowały obroty. Nie ma różnicy czy stare czy nowe świece. Auto zachowuje się tak samo. Na kompie pokazywało że normalnie przepustnica się otwiera. Minimalne/średnie i maksymalne otworzenie/obciążenie. 

Nie mam pomysłu co zrobić.  Czy przy takim opisie jest ktoś w stanie jako tako coś zdiagnozować bądź nakierować co mogę zrobić?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Scotch napisał:

Pompę paliwa normalnie słychać jak daje ciśnienie wiec nie wiem czym to może być spowodowane.

 

Chwila , chwila.

Czy samo słyszenie pracy pompy paliwa u ciebie oznacza że ona daje ciśnienie?

Sikać ci się chce i zawsze oddajesz mocz na tę samą odległość?

Może zdrowy człowiek tak.

Ale nie zdrowa pompa to że pracuje to nie oznacza że ma ciśnienie.

Chyba że jesteś wrózbitą i widzisz w oczach że pompa daje ciśnienie.

7 godzin temu, Scotch napisał:

Znajomy z kompem podjechał. 0 błędów.

 

Powiedz temu znajomemu aby teraz poświecił kilka godzin na posiedzenie w aucie i sprawdzeniu parametrów.

Bo błędy każdy głupi potrafi odczytać gdy są.

To sam program podaje.

Teraz zabierzcie się w końcu do dokładnej diagnostyki 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności