Skocz do zawartości

Sterownik silnika 2.2 direct wymiana


Gość Darek18041985

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Darek18041985

Ciekawe zeczy opowiadasz. Ciekawe czy każdy oddając autko mechanikowi to wie co jest do zrobienia i wie jak to zrobić żeby go nie naciągał. Jesteś zabawny

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety bawi mnie to .

Ale też smuci.

 

Że znakomita większość zamiast zacząć poznawać swoje auto woli dawac się naciagać mechanikom którzy nawet nie wiedzą co robią.

Ale w myśl zasady że ,, nie ważne ile się zrobi , ważne jak się raport zda,,.

I tak dają sie naciągać ludziska.

Godzinę temu, Darek18041985 napisał:

Ale teraz przynajmniej wiem co trzeba zrobić bo autko trochę stało u mechanika i po błędach wymieniał sporo części.

 

I teraz powiedz czy sam się nie uśmiałeś z tego co napisałeś?

Co w takim razie wiesz i co zrobisz?

Domyślam się że pojedziesz do mechanika i każesz mu zrobić co pisał Grześ.

Ale w takim razie pytam ,, po co płacisz mechanikowi ,,?

Zapłać więc Grzesiowi a mechanik niech zapłaci tobie za to że czegoś się nauczył.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Darek18041985

Fajnie by tak było. Ale ktoś jak nabywa nowy tv to nie uczy się go naprawiać lub poznawać jego zawartość. Ja jak czegoś nie potrafię to się przyznam i poddaje. Szkoda tylko że są osoby które szarpią sporo złotówek za coś czego nie potrafią. Tak jak pisałem teraz wiem co trzeba wymienic i co zrobić, przynajmniej na nic więcej nie dam się naciągnąć. Dzięki i pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Darek18041985 napisał:

przynajmniej na nic więcej nie dam się naciągnąć.

 

Rozumiem że przestaniesz oddawac auto do mechaników?

I w ostateczności pociśniesz do ,,Żyda"

Niestety rzeczywistość jest taka że dopóki sam się nie nauczysz diagnozować swojego auta o możesz mieć długo kłopoty.

.

Chyba że masz dostępnego mechanika takiego jak ArKos czy Beny ( długo nie zaglądający na forum) i zrobi ale to zaś nie za jałmużnę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano to prawda, nie każdy umie, a jak umie, to wiedza i sprzęt kosztuje, dlatego są takie, a nie inne ceny.

Masz lokalizację Chorzów - może uderz do Arkosa?

Jak ładnie poprosisz, to może podjedzie do ciebie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Darek18041985

Witam panowie jestem po wizycie u elektromechanika, wymienił sterownik i wszystko jak należy. Wracając do domu mam nie fortunny wjazd na podwórko i podczas wjazdu lekko zawieszam się podwoziem zaraz za przednimi kołami. I tak jak wcześniej autko zgasło i nie odpala tylko po wypięciu regulatora ciśnienia paliwa da radę odpalić ale wtedy nie reaguje na pedal gazu i utrzymuje 1500 obr/min. Może głupieje ale w tym samym miejscu, tak jak by to zawieszenie się na podwoziu miało tu jakieś znaczenie 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może wtedy coś ci się rozłącza, wypina robi zwarcie i uszkadza sterownik.

Ja bym poprawił wjazd albo wymienił autko na wyższy prześwit.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nic innego jak sprawdzenie okolicy zawieszania się podwozia do sprawdzenia, co tam za kable i przewody idą i w jakim stanie są, jeśli fizycznie auto uderza w przeszkodę to w okolicach uderzenia będzie uszkodzenie, tak jak kolega wyżej napisał. Kable mogą wyglądać jak całe a w środku przerwały się, tak samo może być z układem paliwowym, zaginasz jakiś przewód, chociaż pod podwoziem powinny być dobrze zabezpieczone, ale warto sprawdzić. A co do wjazdu może obrać inny kąt najazdu żeby nie uderzać podwoziem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności