Skocz do zawartości

zapowietrzony uklad paliwowy. potrzebna pomoc


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko jak załapie to potrzymcie go tak na 3tyś obrotów na kilkadziesiat sekun

twixos, tylko jak walnie !! to zawory powylatują!! a o przepływce ,klapkach itp- nie wspomnę!! :wink: :scratch: Ale powiedzenie!Każdy orze jak może! :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popieram brzoza, w tej kwestii. Nie wspominajc o tym z esilnik moze sie posypac to ciekawe co na to pompa jak ja bedziesz krecil na tak duzych obrotach jak jest zapowietrzona? W koncu bedziesz zasilal silnik obcym paliwem wiec sie wkreci na obroty dosc duze. Ja tam tez kiedys zapowietrzylem swoja ale zalalem tylko filtr do pelna i przekrecilem rozrusznikiem 2 razy po 10 sek i juz za trzecim razem zaplil bez problemu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mariusz_760301

Na Twoim miejscu bym tego nie powtarzał. :wink:

 

 

 

 

[ Dodano: Wto Sie 05, 2008 07:25 ]

A będziecie mieli dużą zniżkę!!

Tak zniżka będzie 100% - jestem ciekaw czy to się da zrobić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość Anonymous

panowie prosze pomóżcie mam problem z odpaleniem dzień wcześniej skończyło mi sie paliwo w moim aucie i wiadome sam zgasł więc go dziś zatankowałem ale nie chce wogóle zaskoczyć tak długo kręciłem że akumulator ładuje

 

Dopóściłem do skończenia paliwa w aucie i wiadome zgasło zalałem go 15 litr ropy i próbowałem odpalić ale nic nie wiem co teraz robić prosze pomóżcie

 

scaliłem posty/DAROMV6

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

długo kręciłem że akumulator ładuje

pablo61, to bierz się za czytanie a dopiero potem za odpalanie samochodu! najpierw sie odpowietrza11 !1 Bo popalisz sterownik lub najgorszym wypadku pompe :evil:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?żeby znowu czegoś nie zepsuć

pablo61, może juz narobiłeś ! ..czytaj a dowiesz sie wszystkiego!! :evil:http://forum.opel24.com/viewtopic.php?t=3920&highlight=odpowietrzanie

 

http://forum.opel24.com/viewtopic.php?t=13254&postdays=0&postorder=asc&start=0

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

nie miałem nigdy diesla a wcześiejsze auto było na gażniku prosze powiedzcie co mam robić ?żeby znowu czegoś nie zepsuć

Na przyszłość nie dopuszczaj aby w zbiorniku było mniej niż 1/3 bo to nie benzyna i jak złapie powietrze to po "zamiatane" a ponadto jeżdżąc na oparach to jeżeli już nie popsułeś pompy to w przyszłości na pewno ją popsujesz a to spory wydatek :roll:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam!! Na samym początku chcialem sie przywitać. Mam astre g 2.0 dtl i mam problem z odpowietrzeniem ukladu paliwowego, czy nie moglby ktos mi na rysunku lub zdjeciu pokazac ktory wezyk zdjąć i zaciagać lub dmuchac, szukalem czytalem na forum ale za bardzo nie wiem a mam zapowietrzona pompe rowniez na sto procent.Prosze o jakas pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności