Skocz do zawartości

Programowanie kluczyka, DRL oraz moduły Airbag,ABS -interface&soft


Farcoran

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Na wstępie wybaczcie jeżeli gdzieś ktoś poruszył ten temat, jestem nowym użytkownikiem i piszę tak naprawdę pod kątem autka mojego Taty. Ogólnie znalazłem kilka info o oprogramowaniu OpCom, ale są rozbieżne.

Generalnie potrzebuję kupić Soft i interface do Opla Antary 2010/2011, ale nie jakiś zwykły kabel który połaczy się nie tylko ze sterownikiem silnika i pokaże mi błąd sondy lambda, ale potrzebuje coś do użytku niekomercyjnego dla siebie, ale bardziej funkcjonalnego.

Chodzi mi żebym mógł u Taty w aucie np, odczytać/skasować błąd airbaga, abs, ustawić DRL, i co najważniejsze odczytać pin immo i doprogramować mu nowy kluczyk(nigdy nie programowalny.)

 

Ja dla swojego Dodga posiadam Vscana interface oraz soft Appcar DiagFCA i tam mogę zrobić w zasadzie wszystko, łącznie z odblokowaniem modułu kamery cofania w oryginalnym radiu MyGiG. Dla przykładu koszt interfaca z softem nieco ponad 200, więc uważam że warto.

 

Proszę Was o jakieś sugestie.

 

Dzięki z góry.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Car Passy mam, do radia, immo i auta. Tzn Tata ma w papierach.

Teraz chciałbym mieć możliwość doprogramowania mu dodatkowego kluczyka, oraz możliwość np ustawienia DRL albo ustawienia takich bajerów jak szyby domykane z kluczyka itd. Ogólny dostęp do modułu komfortu.

Znalazłem Oferty na portalu sprzedażowym Opcom V1.7 interfejs + soft za około 150zł.

Pytanie bo nie znam się na interfejsach opla, na co patrzeć bo czytałem tu na forum że są różne wersje . V5,V6 o ile dobrze pamiętam.

OP-COM profesjonalne narzędzie diagnostyczne do samochodów marki OPEL Polkowice • OLX.pl

Interfejs diagnostyczny kabel OP-COM opel v1.99 V1.78 AKTUALNE Łopuszno • OLX.pl

 

Na chińskim portalu są przeróżne wersje.

V1.59

V1.70

V1.78

V.1.95

V1.99

 

Edytowane przez Farcoran

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież te obydwa z OLX masz z "aliekspres" tylko sprzedawana przez polaka.

Oryginał masz tutaj i cena trochę wyższa ale ori. - https://www.op-com.pl/

Na temat clonów czytaj tutaj -

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za link, czytałem ten post, bardzo dobrze rozpisane i przekazane. Kawał dobrej roboty. Ori wiadomo że jest najlepszym rozwiązaniem, ale jeżeli ktoś nie posiada warsztatu samochodowego i potrzebuje interface do kasowania błędów z ABS,Airbag,Silnika i ew. do programowania modułu komfortu tylko i wyłącznie w swoim samochodzie pytanie czy jest sens wywalać ponad 3000zł. 

 

Czyli Waszym zdaniem nie da się klonem OpCam doprogramować kluczyka mając Security Code Immo, oraz usuwać błędów? Tylko oryginał.?

 

Jeżeli jest możliwość takich rzeczy klonem, to jak dobieracie wersje pod samochód? Antara 2011 rocznik. Benzynka 2.4

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Czyli Waszym zdaniem odpuścić temat i dorobić kluczyk tylko u Gościa który ma warsztat i się tym zajmuje? Nie zrobie tego interfejsem w przystępnych cenach?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności