Skocz do zawartości

Ściąga w jedną stronę corsa c 1.3cdti


Gość Danielcorsac

Rekomendowane odpowiedzi

Car scanner niebieski. Darmowy i ma sporo opcji

Jesli sie połączy wyswietli liste obslugiwanych danych

Ten ma. Tylko nie wiem czy w wersji darmowej bedzie chociaż podgląd. A wczesniej czym sprawdzales?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

8 minut temu, ja37 napisał:

Naprawdę chiński opcom jest aż taki drogi?

Kombinujecie nie wiem po co.

Pytał co na elm mu pójdzie, zakładam ze nie ma opcoma i chce cisnąc z robota tym co ma

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Danielcorsac napisał:

Posiadam elm327 "icar2" tak pisze w tytule allegro taki pomarańczowy ... Tylko pytanie że pobrałem już dosyć sporo tych testów diagnostycznych z sklepu Play i właśnie nie mogę znaleźć nic a propos wspomagania nie wiesz jak to i gdzie to jest zapisywane ? Np ABS w jakiej rubryce.szukac 

 

Z tym co Ty masz nic innego nie zdiagnozuje jak OPCOM lub TECH( oryginał)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Danielcorsac

No nic to podjadę do kogoś z kompem ale nie wiem czy będą chcieli to robić nic znajdę jakąś diagnostykę z takim czymś gdzieś w okolicy narazie przestałem dłubać w kołach a zaczolem w EGR tzn zaslepiam jak znajdę odpowiedź to napiszę czy geometria 3d z kalibracja pomogła 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to musisz powiedzieć że rozgrzebałeś położenie czujnika kąta skrętu aby wiedzieli i nie męczyli się niepotrzebnie .

Bo mogą się namęczyć a ściągać będzie dalej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Danielcorsac

Po sprawdzeniu i ustawieniu kąta skrętu oraz geometri na jednej ze stacji "dosyć daleko " auto zachowuje się zaś inaczej ... Teraz podczas przyspieszania samochód podczas jazdy prosto trzyma dalej kierownice w prawą stronę z tym że o dziwo nie zawsze wydaje mi się jak by przód auta był wywalony na tulejach wachacza jednak sprawdzałem dzisiaj i wszystko okej na stacji diagnostycznej i zaobserwowałem stuki podczas raptownego ruszania kierownica na postoju "prawo lewo" coś stuka myślałem o drążkach ale wydaje się jak by stuki pochodziły z maglownicy ale nie jestem pewien .

Denerwuje mnie to już już nawet myślę żeby kierownice przekręcić w lewo i skręcić ale co mi to da skoro auto ściąga hamulce dodam sprawne nie trzymają 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Danielcorsac

Dziś zmieniłem amorki z tyłu mam pytanie auto stoi równo ... Ale tak jak by te nowe amorki były za sztywne w sensie nie ugina się auto na nich tylko na oponach xd

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności