Skocz do zawartości

Interfejs diagnostyczny corsa c 1.7 dti izusu.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym dowiedzieć, czy może ktoś używał interfejs diagnostyczny bluetooth pod androida do corsy c 1.7 dti izusu rok produkcji 2003? Ja mam jeden elm327 bluetooth, ale niestety nie działa mi z moim samochodem, natomiast z innymi już tak, nawet działa z inną corsą c tylko, że z silnikiem benzynowym. Złącze diagnostyczne mam sprawne, ponieważ jakiś czas temu byłem na naprawie klimatyzacji i tam serwisant podłączył mi pod swój skaner diagnostyczny z wyświetlaczem i tam były pokazane wszystkie błędy. Chciałbym sam kupić taki interfejs bo mam teraz jakiś błąd abs tylko, że do podłączenia pod androida bo takie są tańsze, ale nie wiem jaki będzie działał z tym silnikiem, skoro mój akurat nie działa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błedy opl dtc, choc nie potrafi duzo skasowac, do kasowania piston, ten znow nie widzi błędu ale potrafi skasowac, car scanner widzi duzo czujników i danych. Wszystkie sa darmowe. Opl dtc najwiecej błędów potrafi przeczytac

A elm jal pisalem icar2 vgate 

Wiadomo ze nie jest to ani tech ani opcom, ale jak na darmowy elm o ktory kolega pytał, to dają rade

Wszystko zalezy co sterownik udostepnia i jaki program co czyta, no i sam interfejs najwazniejszy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co kręcić bat z gówna?

Jak wydać 60zł niepotrzebnie, to lepiej dołożyć drugie tyle i mieć opcom?

No tak, ale jeszcze trzeba dokupić laptop za 150zł......

Przepraszam, biere na klate moją winę.

 

EDYTA

No i baterie do lapka za 80zł....

Edytowane przez ja37

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie. Elm wrzucisz do schowka i masz. Do szybkiej diagnostyki zdecydowanie wystarczy, a w przypadku np astry j z danym modelem motoru opcom za 200-400 zł nie ma podjazdu do zwykłego elm gdyż poprostu sie nie łączy.

A skoro kolega pyta o elm to pisze o elm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój opcom za 98 ojro się łączy :)

 

Wiadomo nie od dziś, że chińczyk za 16 dolarów może mieć kłopoty.

 

Edytowane przez ja37

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z interfejsów na smartfona polecam Vlinkera, lub OBDLinka, mi na aplikacji kolegi Pinga z forum insigni- OPL_Monitor widzi wszystkie moduły, które pokazuje opcom, iCary pokazują mniej sterowników (u mnie 4sterowniki). Screeny dla porównania.

1963571290_Porwnanieinterfejsw.thumb.jpg.c34970a388f63c6486998d7dde2ed10b.jpg
77595535_218.Wykazsterownikw(1bd).thumb.png.c3289d7adc2dda84533ddc2503fd7896.png

 

Edytowane przez bogoes
dodanie tekstu i zdjęcia
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności