Skocz do zawartości

sintra po nieodpowiedzialnym właścicielu do roboty


Rekomendowane odpowiedzi

Ja się dołącze,wrzucaj zdjęcia bo tak będzie nam łatwiej pomóc ;) a jeszcze lepiej jakbyś napisał skąd jesteś,jest tu wielu ludzi z wiedzą ;)

Najprościej będzie Ci przełożyć wiązkę elektryczną ze swojej 2.2 skoro masz ją na dawcę,tak jak Rafał pisał obie różnią się tylko wiązką silnika,zresztą równie dobrze możesz tam organoleptycznie podejżeć jak co powinno wyglądać.

Widać ,że u Ciebie ktoś grubo januszował,wrzucaj problem z fotami,po kolei,postaramy się wyeliminować jeden problem po drugim co by bałaganu nie robić ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Niewiem chłopaki jak wrzucić te fotku strona odrzuca pliki nawet pojedyńcze bo mają rozmiar większy niż 2mb

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jay napisał:

Ja się dołącze,wrzucaj zdjęcia bo tak będzie nam łatwiej pomóc ;) a jeszcze lepiej jakbyś napisał skąd jesteś,jest tu wielu ludzi z wiedzą ;)

Najprościej będzie Ci przełożyć wiązkę elektryczną ze swojej 2.2 skoro masz ją na dawcę,tak jak Rafał pisał obie różnią się tylko wiązką silnika,zresztą równie dobrze możesz tam organoleptycznie podejżeć jak co powinno wyglądać.

Widać ,że u Ciebie ktoś grubo januszował,wrzucaj problem z fotami,po kolei,postaramy się wyeliminować jeden problem po drugim co by bałaganu nie robić ;)

jestem z zabrza śląskie 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zaznaczonej wtyczce prąd jest tylko w jednym kablu bodajże pomarańczowy to od awaryjnych20210421_160513.thumb.jpg.1232c3cba67595ef2c251d63f935b4d1.jpg

taka wtyczka z tasiemką urwana okazuje się to z kierownicy już zrobione  widać tu urwany kabel idący z kierownicy do czerwonych bezpieczników oraz ta wtyczka czarna z tyłu była odpięta20210424_031917.thumb.jpg.15cdb260505cc8d85bc35b41474ec2e5.jpg

ta wtyczka nie wiem skąd jest ma dwa oznaczenia na necie ciężko znaleść20210424_032100.thumb.jpg.e7cd9748177ad0b65fe82619fb06c019.jpg

takie coś jest także pod kierownicą pod taśmą tą białą z boku ma pokrętło z lekkim nacięciem a w środku pozwijany biały drut orginalnie ta wtyczka także jest lużna 

20210424_032026.thumb.jpg.4ed1a631366213abb00374765a3573fa.jpg

44 minuty temu, rafalgrzegorz napisał:

W tej chwili chyba nikogo ze śląskiego nie mamy, chociaż parę sinterek tam jeszcze jeździ.

widziałem dwie osoby jedna rzadko  jest druga często zobacze kto to dokładnie jak co podejdę pogadać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sensor to chyba uderzeniowy z alarmu, na potencjometrze powinno sie zwiększać lub zmniejszac czułość. Niech mnie ktos poprawi jesli to cos innego

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Marcin 83 napisał:

Ten sensor to chyba uderzeniowy z alarmu, na potencjometrze powinno sie zwiększać lub zmniejszac czułość. Niech mnie ktos poprawi jesli to cos innego

tak właśnie pomyślałem tyle że nie widziałem tego nigdzie po fotkach z innych modeli także miałem obawy czy to nie dokładka osobista od kogoś pujdę zaraz do auta zrobię kilka fotek reszty tego januszowania 

2 godziny temu, Jay napisał:

Ja się dołącze,wrzucaj zdjęcia bo tak będzie nam łatwiej pomóc ;) a jeszcze lepiej jakbyś napisał skąd jesteś,jest tu wielu ludzi z wiedzą ;)

Najprościej będzie Ci przełożyć wiązkę elektryczną ze swojej 2.2 skoro masz ją na dawcę,tak jak Rafał pisał obie różnią się tylko wiązką silnika,zresztą równie dobrze możesz tam organoleptycznie podejżeć jak co powinno wyglądać.

Widać ,że u Ciebie ktoś grubo januszował,wrzucaj problem z fotami,po kolei,postaramy się wyeliminować jeden problem po drugim co by bałaganu nie robić ;)

jak dojdziemy do końca autko bendzie hasać pięknie to podrzucę wam czteropak za pomoc chociaż a dla następnych bęndzie z tego porada do usuwania następnych januszowych modyfikacji 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,to jest sensor uderzeniowy,we wtyczkach od panelu to są chyba sterowania masą,nie pamiętam dokładnie :/ plus będzie tylko na jednym od awaryjnych i na bodajże szarym z żółtymi kropkami/paskami od podświetlenia ale nie jestem na 100% pewien już bo swój na ledy przerabiałem dawno temu,zresztą poczytaj temat "kilka pytań świerzaka" :P

Wiesz co,we wtorek/środę będę w garażu,moja Vka stoi rozbebeszona częściowo to posprawdzam co i jak u mnie wygląda a z pamięci to niechcę wprowadzać Cię w błąd ;) poza tym dzięki ludziom tutaj doprowadziłem swoją do stanu oryginalnego i dopiero ja zacząłem januszować swoje widzimisię :P 

 

Edytowane przez Jay
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności