Skocz do zawartości

Opel Meriva A,1,4/16v,benzyna.Przy jezdzie nawprost ściąga w lewo.


Gość kitu

Rekomendowane odpowiedzi

To używaj języka Polskiego, a nie z czatu

Przeczytaj ten swój ostatni post.....ręce nogi opadają.

Tu jest Polska i ma być po polskiemu.

Czaisz?

Nie pasuje, to papa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

do autora tematu:

chłopie:

miałeś na przodzie stare opony - było dobrze,

założyłeś na przód nowe-stare opony - nie jest dobrze,

jak już przedmówcy pisali - najszybciej i praktycznie bez kosztów - założyć na przód te co były i zobaczysz czy znów jest dobrze...

jeżeli TAK - wracasz do gumiarza od trzyletnich całorocznych prawie nówek i niech  je zabiera a złotówki oddaje...

jeżeli NIE - dopiero zaczłąbym szukać w zawieszeniu i w dodatkowe koszty brnąć...

szkoda czasu na dziesiątki postów w prawdopodobnie banalnej sprawie;

PS.

tak na marginesie - używane to błotnik, maskę albo radio do samochodu można kupować... ale opony???? od tego qrna zdrowie i życie Twoje albo postronnych zależy...

 

==============================================

 

do Kolegów powyżej o języku ojczystym dyskutujących:

Mery 11 - piszesz chłopie zapewne pożyteczne i pomocne posty, tylko albo trudno zrozumieć o co Ci chodziło, albo czytać się tego nie da...;

ja37 - co do Twojej troski o używanie języka polskiego - tutaj zgoda, bo coraz więcej postów na forum, których pojąć nie można, tylko może nad formą tej troski trzeba by  się zastanowić ;)

 

PS.

mamy taki zacny i potrzebny zapis w regulaminie: "Administracja zapewnia, że będzie chroniła języka polskiego zgodnie z wymogami Ustawy o Języku Polskim." - czy to zdanie tak całkiem zgodne z zasadami polszczyzny jest?

koniec OT z mojej strony...

szanujmy się i nie wymagajmy od bliźnich więcej niż od siebie;

 


 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, po prostu jak braknie ogonka w ąęćś, to oki, ale podawanie tego, co podpowiada tłumacz google, to nie no proszę.tu siedzą ludzie starsi też, a nie koledzy z ławki z 3 klasy podstawówki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pan_wAZOn: kolego macie rację.Dzięki za rady.

Zwałaszcza Twoje ostatnie zdanie w poscie jest godne pochwały.

Ja bym jeszcze dodał że obok ,,braku poprawnej polszczyzny"trzeba by zwrocic uwagę adminowi na chamstwo i wprost arogancję niektorych forumowiczów.Moze są tu żólte i czerwone kartki przydatne?Bo mnie juz grożono ,,banem".

Niewiedza nie jest grzechem,nie każdy jest szpecem w jednej dziedzinie-ja np.zdawałem maturę w Technikum Elektronicznym w Krakowie  w czasach ,gdy niejednego tu forumowicza nie było w planie na świecie.

To jest moj ostatni post w tym dziale na tytułowy temat.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni to napisz czy jest poprawa.

Natomiast do Mery11 mam prośbę o sprawdzanie tego co napisałeś i przed kliknięciem ,,dodaj odpowiedź,, sprawdź czy da się to przeczytać.

Ja mam problem z klawiszem ,,k,, i daje rady sprawdzać a piszę dużo.

Więc Ty też sie troszkę wysil i sprawdź.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
19 godzin temu, kitu napisał:

,nowokupione koła całoroczne zostały na tyle.

 

To jednak te oppony są coś  nie tak. Reklamowała bym u gumiarza.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności