Skocz do zawartości

Opel Meriva A,1,4/16v,benzyna.Przy jezdzie nawprost ściąga w lewo.


Gość kitu

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest problem w Twojej zachciance ale może być w oponach.

Kiedyś 2 warsztaty wyważały mi koła a dopiero 3 wyważył poprawnie.

Jeżeli przełożysz tył na przód jak było wcześniej i będzie dobrze to trzeba jechać do innego wulkanizatora.

Wina może być w bieżniku.

Ale zbieżność bym sprawdził.

Ta dla pewności

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No tak,ale wciąż mam szanse na wymianę tych opon,bo mam gwarancje 1 m-c.Nawet wolalbym dopłąicic te 300 zł i kupic blank nowe.

Inny wulkanizator mi nie pomoże w tym.Jesli wina w biezniku,to mam szanse wykłocic się z serwisem gdzie je kupiłęm,gdzie wyważono i założono mi je.

A zbieżnosc w mojej okolicy waha się od 80-150 zł  he he...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszędzie.

Ale może się okazać że po zbieżności  nie będzie ściągało.

Motoryzacja niestety jest kosztowna. Samochód to beczka bez dna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej okolicy na stacjach diagnostycznych a szczególnie tam gdzie był robiony przegląd robią za darmo sprawdzenie zbieżności.

A nawet kolega który gdzie indziej robi przeglądy ,zaplacił 30 zł za sprawdzenie

Po prostu diagnosta przejeżdża autem po płytach diagnostycznych i na monitorze pokazuje mu się stan zbieżności.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak,racja.Mozna tylko sprawdzic,a nie regulowac zbieżnosci.

Tam gdzie robię przegląd ine ma zbieżności,w okolicy gdzie robią przeglądy jest zbieznosc ale za 150 zł.

Więc sugerujesz że przed zamianą par kół warto sprawdzic stan zbieżności-dowiem sie ile za to chcą w 2 miejscach.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedz się.

Byle nie rozbudowuj tematu na 15 stron jak z ostatnim.

 

Tak ciężko zamienić tył na przód?

Lepiej zapłacić?

A tak narzekałeś na kasę ostatnio, ale lepiej zapłacić?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak kolega szuka zwady. Z postów, które przeczytałem napisane przez ciebie, niema pomocy tylko wywyższanie siebie a poniżanie innych. Jesteś alfą i omegą. Kiedyś trafisz na lepszego od siebie. Pomocy z twojej strony nie widzę na forum. Jedynie przechwałki. Zwykła literówka. Czytaj innych dokładniej też. Pozdrawiam.

Edytowane przez Mery 11

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoła podstawowa się kłania.

Chodziłeś, czy zdalnie?

kort to jest tenisowy.

A pszód to nie wiem, co to jest.

Ogarnij się koleś bo psujesz język polski.

 

Kurde, a może w Lesku tak uczą......

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak kolega szuka zwady ,. Z postów które przeczytałem napisane przez ciebie , niema pomocy tylko wywyższanie siebie  a poniżanie innych . Jesteś alfą i omegą  .Kiedyś trafisz na lepszego od siebie . Pmocy z twojej strony nie widzę na forum . Jedynoie przechwałki . Zwykła literówka . Czytai innych dokładniej też . Pozdrawiam  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności