Skocz do zawartości

Zafira OPC Z20let Zaslepiona mala ODMA


Gość DamosDE

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, DamosDE napisał:

Pierwsza Sonda nie wiem dlaczego podczas testu szaleje jak opetana skacze od 0 do 750

Przecież tak ma pracować

2022-05-29_124746.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gość DamosDE

1653839742339.jpg

1653839742300.jpg

1653839742321.jpg

1653839742306.jpg

1653839742371.jpg

1653839742329.jpg

1653839742313.jpg

1653839742349.jpg

1653839742292.jpg

1653839742360.jpg

1653839041002.jpg

wiecej nie moge zrobic moim testerem ale jak widac Sonda nr 2 w normie sonda nr 1 szaleje ciagle od dolu do gory jak i ogrzewanie cigale zmienia sie wlaczone wylaczone itd .. Czujnik przepustnicy pierwszy tez ma dziwne wartosci falujace ...  mam nadzieje ze cos pomoga w fotki ja niechce juz bez sesnu wydawac pieniedzy a tu w DE nie ma dobrych specjalistow tylko by wszystko wymieniali .... sam sobie juz nie radze i nie mam pomyslow co jeszcze i gdzie moze byc przyczyna :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DamosDE

nie widzialem postu od Adama dopiero teraz jakos mi umknal , wiec skoro tak ma byc to ja juz niewiem gdzie lezy problem mialem wogole zapisane bledy od pierwszej sondy ostatnio i dlatego tez ja zmienilem na nowa ale tak to check sie nie pali  czy cos tam tylko caly czas to nie domaganie ...moze to naprawde ten DV i czas na probe bypass albo Pompa Paliwa niewiem ....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ma pracować.

Druga też .

Sonda w ciągu 

2022-05-29_181403.png

Przy jakiej temp. płynu to było robione.?

Przy nagrzanym silniku do ok 80 st.C powinna mieć < 12 kg/h

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DamosDE

no teraz nie byl chyba do 80 dogrzany ale wczesniej robilem na cieplym i bylo tak samo czyli dobrze to skad brak odpowiedniej pelnej mocy czy tego nie domagania :( rece opadaja .. jutro zrobie te bypasy i zobaczymy czy cos sie zmieni ale zaczynam isc myslami  w strone Paliwa a dokladnie Pomy lub wtryskow i FPR ... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DamosDE

kurde moze mam w pracy lub zamowie kosztuje 25 € ale jak myslisz przyczyna lezy w regulatorze cisnienia na listwie czy pompa ? ja juz sie zastanawiam czy nie zamowic nowej pompy kosztuje kolo 130€ ale nie chce mi sie jej wymieniac w tym problem :P nigdy nie lubialem wymieniac ..i nawet niejestem pewien czy w Zafirze jest pod siedzeniami czy trzeba bak zrzucic 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DamosDE

no tak jak sie spodziewalem :( no nic wlasnie mi Kumpel dal znac ze mamy ten set do sprawdzania cisnienia wiec moze jutro pojade Zafirka do pracy i pozniej napisze co ciekawego mi pokazala ........

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam po dlugie nie obecnosci ale brak czasu Wakacje itd , teraz po Urlopie i mam jeszcze troche wolnego wiec wyminilem Pompe Paliwa na Nowa i dalej bez zmian :( ... rece mi opadaja jutro biore sie za te bypassy dam znac czy cos z tego wyszlo czy nie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności