Skocz do zawartości

Astra J 1.4 sedan 2017 nie przełącza na lpg


Gość PiotrGr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Publikuje odpowiedź w sprawie LPG z Opel Germany jak i Opel Poland:

 

 

thank you for your e-mail regarding an Opel Astra

 

Our responsibility here at Opel Info Service is strictly limited to new vehicle prospects and potential new Opel clients in Germany. Therefore, we kindly ask you to contact our local Opel customer service directly. Please call +48 22 583 00 92 or send an email quite simply here. Thank you for your understanding.

best regards

 

Jak widać Niemcy odsyłają klientów do Opel Polska

 

A oto odp z PL

 

Odpowiadając na Pańską korespondencje dotyczącą pojazdu marki Opel Astra o numerze nadwozia: ***********************************., uprzejmie informujemy ,iż producent pracuje nad wprowadzeniem rozwiązania technicznego dotyczacego nieprawidłowości w działaniu układu LPG. Prace nadal trwają jak tylko otrzymamy informacje dotyczace ich zakończenia będziemy się z Panem kontaktować bez zbędnej zwłoki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś dostałem coś takiego:

 

Szanowny Panie,

Odpowiadając na Pańskie zgłoszenie dotyczące pojazdu o numerze nadwozia: W0V.................... uprzejmie wyjaśniamy.

W Pańskiej sprawie jesteśmy w kontakcie ze wsparciem technicznym firmy Opel i oczekujemy na dalsze wytyczne. Dział techniczny prowadzi prace na rozwiązaniem danego przypadku. W chwili obecnej sugerujemy aby po pierwszym zimnym rozruchu wyłączył Pan silnik i uruchomił ponownie wówczas LPG załącza się i działa do następnego dłuższego postoju.

Uprzejmie prosimy oczekiwać na dalszy kontakt z naszej strony, jak tylko otrzymamy nowe informacje odnośnie działań serwisowych skontaktujemy się z Panem.

 

Z poważaniem,

Dział Obsługi Klienta

 

 

Czyli czekać, czekać, czekać i tak już to trwa 3-ci miesiąc. Ale jak widzę to może się coś ruszy. Myślę, że przedstawiciel Opla nie będzie oglądał wszystkich aut bo kolejka może być długa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Dziś w ASO w Warszawie wgrano mi zupełnie nowy soft sterownika gazu. Podobno poprawiony i wszystko ma działać bez problemu. Naprawa wykonywana była przez specjalistę z Centrali Opla, który specjalnie przyjechał do serwisu. Według pracowników ASO jest to soft, do którego dotychczas nie maiły dostępu serwisy. Zobaczymy jak się będzie auto sprawowało. Na razie po odbiorze samochodu z ASO (stało na mrozie -3 przez kilka godzin) po odpaleniu i przejechaniu paru kilometrów samochód przełączył się na LPG. Będę Was koledzy informował jak sprawa wygląda. Mam nadzieję, że to już koniec naszych problemów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opel Auto Żoliborz.

P.S. Kolega yogi-27 też miał mieć dziś wgrywany nowy soft. Jestem ciekawy co u niego i ilu użytkowników załapie się na tą naprawę.

Edytowane przez tomjankes

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomjankes ja też byłem dzisiaj w Auto Żoliborz w Piasecznie i miałem to samo robione co Ty. Zobaczymy jutro jaka będzie odpowiedź auta. Też byli technicy i też wygrali najnowszy soft. Jutro rano napiszę jak to wygląda teraz. Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ok , więc dajcie znać jak poszło . Tylko problem jest żeby dać informacje musicie troszkę z tym oprogramowaniem pojeździć bo w jeden dzień tego nie zweryfikujecie ;) Możecie jeszcze podsunąć kolesiowi złotą myśl mianowicie szybsze przełączenie sie na gaz gdy jest zimny :0 mi sie przełącza po 4 km od pierwszego porannego odpalenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności