Skocz do zawartości

Astra 3 1.7 Problem z wersją


Gość lipekktm

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lipekktm

Witam wszystkich mam na imię Wojtek i jestem tu nowy od tygodnai posiadam Astre 3 1.7 2005 w kombi którą sam sprowadziłem z Włoch, od czasu zakupu wiedziałem, że jest to troche biedna wersja ale teraz w PL widzę, ze mało kto ma aż tak male wyposażenie i nie wiem czy to jest możliwe bo autko niby w 100% bez wypadkowe mam wszystkie przeglądy serwisy itp

Posiada bodajże 2 Airbag( z tego co widze na kierownicy i desce od pasażera) żadnych kurtyn bocznych niema oznaczonych , Klimatyzacja, centralny zamek z pilotem, na wyświetlaczu pokazuje godzine, temp, date i dzień, dana stacje radiową natomiast nie pokazuje spalania lub niepotrafie wejść w ta opcje?. Oryginalny czarny kolor + alufelgi doklada produkcja to 9 .09 2005 kupiona we włoskim salonie 5.02.2006 przez kobietę . Aha i co najbardziej mnie drażni to ma ręcznie ustawiane lusterka . Czy ktoś może mi pomóc w podpowiedzi co to za wersja i ile jest warta

 

 

Z góry wielkie dzięki i pozdrówka :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

NO szału z tym wyposażeniem nie ma - ale po kolei: 2 airbagi - są, poduszki boczne (w oparciach przednich foteli) - przynajmniej w Polandii chyba standardem nie były (przynajmniej tak mówi Opel w polskich manualach) - sprawdź czy na zewnętrznej części oparć foteli przednich są napisy "airbag" ;) - kurtyny powietrzne - też w standardzie nie były chyba (może z wyjątkiem topowych wersji), na niektórych rynkach klimatyzacja też była rarytasem za który się dopłacało, radio masz zapewne CD30 z podstawowym wyświetlaczem, który pokazuje dokładnie to co wymieniłeś. Znajomy z germańskiego kraju przyprowadził z rocznika 2005 lub 2006 Astrę z wyposażeniem bardzo podobnym do Twojej (noo - lusterka elektryczne ma - to fakt)i to z motorkiem nawet mocniejszym niż u Ciebie, więc takie "biedaki" nawet tam występowały.

Generalnie jest tu na forum temat o dekodowaniu VINu - wklej swój - a sporo się dowiesz o swoim Oplu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności