Skocz do zawartości

Op-com - funkcje, możliwości, obsługa, porady


Gość zdenek2007

Rekomendowane odpowiedzi

Gość michał9876

Witam

Kupiłem sobie Op-Com v1.39

Mam pytanie jak można sczytać kod do immo.

Znalazłem na forum ścieżkę dostępu:Rocznik/Model/Nadwozie/Zestaw wskaźników/Dostęp do EEPROM/ Odczyt kodu dostępu.

W moim op-comie dochodzę do "Dostęp do EEPROM" I później nie ma czegoś takiego jak "Odczyt kodu dostępu" jest tylko "Odczyt EEPROM" próbowałem tym ale nie da rady . Prosze o pomoc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zakupielm op-com i mam maly problem z polaczeniem sie w astrze g, zafira a vactra b blad przekroczony czas polaczenia 1. wylaczona zapolon2. brak komunikacji z ECU moze mil ktos taki problem dzieki pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michał9876

nie podajesz jakie masz auto a zadajesz pytania

nie licz na pomoc, skoro nie potrafisz uzupełnić profilu

Mój samochód to Zafira A 1999 1.8 16V X18XE1

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michał9876 ta opcja nie występuje w Twoim aucie (odczyt kodu dostępu)

 

kokosz87 czy przy podłączeniu interfejsu kluczyk jest w stacyjce i masz przekręcony zapłon? bez tego nie będziesz miał komunikacji z autem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michał9876

michał9876 ta opcja nie występuje w Twoim aucie (odczyt kodu dostępu)

Czy w takim razie pozostało mi iść po Car Pass tylko do ASO? Dzwoniłem do gościa który twierdzi zakoduje mi pestke bez Car Pass. Chce za to 150zł. Czy to w ogóle jest możliwe czy ściemnia. Boje się żeby mi czegoś nie popsuł .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź carpass z aso (chcą różnie od 100-150zł... chyba, że masz znajomego w serwisie i się dogadacie) i wtedy sam sobie załatwisz sprawę z kluczykiem immo itp. a kod może przydać się na przyszłość

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michał9876

Dzięki za odpowiedz.

Czy muszę mieć nowy transponder żeby go zaprogramować czy mogę użyć starego zaprogramowanego wcześniej w innym aucie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

A więc tak: spróbowałem zaprogramować ryglowanie zamków po przekroczeniu prędkości i... nie do końca mi się to udało.

 

Wszystko szło sprawnie do momentu wejściu w UEC. Tam w pozycji odrygglowanie podczas wypadku powienienm ustawić WYSTĘPUJE. No i tu pojawił się kłopot. Nie miałem tam możliwości zmian, gdyż miałem jedynie NIEDOSTĘPNE. W związku z tym pominąłem ten punkt i postepowałem dalej zgodnie z instrukcją. Zamki faktycznie zaczeły się ryglować po przekorczeniu 15 km/h, jednak trwało to do momentu wyłączenia zapłonu. Kiedy uruchomiłem auto na drugi dzień zamki juz się nie ryglowały.

 

Wie ktoś w jaki sposób mogę jednak zaprogramować tę funkcje? A może skoro w pozycji odryglowanie w czasie wypadku mam NIEDOSTĘPNE to w ogóle nie będę mógł włączyć tej funkcji? Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Czy ktoś z Was wie jak zmienić interwał przeglądów (wymiany oleju) z fabrycznyuch 30 tyś. na 15 tyś. kilometrów?

Korzystąc z szukajki znalazłem tylko opis kasowania inspekcji olejowej ale nie mogę się docszukać opisu zmiany interwału.

 

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności