Skocz do zawartości

Op-com - funkcje, możliwości, obsługa, porady


Gość zdenek2007

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie a w Op-com wersja 100820B wszystko działa ok łączy się praktycznie z każdym sterownikiem ale nie ma opcji ''testy elementów wykonawczych''jest ale nie aktywna.Proszę o info czy ktoś posiada takiego fejsa i czy też ma nie aktywna tą funkcję.Pozdro.

 

Mam to samo na polskiej wersji programu. Jak uzywam angielskiej wersji to testy elementow wykonawczych dzialaja. Ktos wie o co chodzi?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wniosek nasuwa się taki że test elementów wykonawczych w tej wersji Op-Com jest na W XP 2000 a na Windows 7 jej nie ma a może ktoś ma kompa z Windows 7 i ma ta funkcje?.Panowie piszcie może tu chodzi o jakieś ustawienia Fejsa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Angelika_C

Windows 7 - testy elementow wykonawczych dzialaja na angielskiej wersji. Na polskiej nie dzialaja.

Właśnie że działa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Odblokowałem sobie w końcu komputer pokładowy, który dotychczas nie był aktywny. Teraz pokazuje informacje o chwilowym zużyciu, średnim, średniej prędkości, całkowitym zużyciu. Powinien pokazywać też informację o zasięgu. Niestety po aktywacji BC pomimo ze w baku paliwa miałem na ok 150 km wyświetlany zasięg wynosił 22 km i spadał do 0 km. Teraz cały czas jest równy zero (również po zatankowaniu baku do połowy), co dodatkowo wyzwala ostrzeżenie, wyświetlane po włączeniu zapłonu. Analogowy wskaźnik poziomu paliwa pokazuje właściwą wartość. W czym więc problem? Z góry dziękuje za odpowiedź

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stalowy22

Witam,

Odblokowałem sobie w końcu komputer pokładowy, który dotychczas nie był aktywny. Teraz pokazuje informacje o chwilowym zużyciu, średnim, średniej prędkości, całkowitym zużyciu. Powinien pokazywać też informację o zasięgu. Niestety po aktywacji BC pomimo ze w baku paliwa miałem na ok 150 km wyświetlany zasięg wynosił 22 km i spadał do 0 km. Teraz cały czas jest równy zero (również po zatankowaniu baku do połowy), co dodatkowo wyzwala ostrzeżenie, wyświetlane po włączeniu zapłonu. Analogowy wskaźnik poziomu paliwa pokazuje właściwą wartość. W czym więc problem? Z góry dziękuje za odpowiedź

 

z tego co mi wiadomo trzeba zatankować sobie paliwo...

 

ponoć BC nie zawsze na początku widzi małe ilości i później zaczyna się krzaczyć, podjedź na stacje, zalej do pełna i zobacz czy coś się zmieniło!:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie związane z op-comem ale nie dotyczy bezpośrednio niego. Otóż jeżeli wchodząc kolejno w rok, model, podwozie i wybierając w tym przypadku wspomaganie, Op-com łączy się, ale na ekranie nie wyświetlają się żadne informacje, ani nr seryjny ani w okienku tekstowym cokolwiek, to może to świadczyć o uszkodzeniu danego modułu? W inne bez problemu się łączę. Po odłączeniu wtyczki od modułu wspomagania jest tak samo. Zasilanie jest ale pozostałych sygnałów w 6 kabelkach nie sprawdzę. Zaznaczę że wcześniej wszystko działało pięknie.

 

Pisalem o tym zjawisku w dziale Meriva ale nie każdy tam zagląda a problem jest dość ogólny dlatego postanowiłem dopytać również tu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, bardzo pilnie potrzebuje odpowiedzi, na dreczacy mnie problem, wczoraj zgubilem jeden z dwóch kompletów kluczyków (z pilotem w kluczyku) do astry H z 2004r, posiadam interfejs op-com, czy jest mozliwośc wylogowania obu kluczy i zaprogramowania tego jednego co mi zostal tak zeby "uczciwy znalazca" nie miał możliwości otworzenia auta?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności