Skocz do zawartości

Op-com - funkcje, możliwości, obsługa, porady


Gość zdenek2007

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PabloGda85

A robisz to jak na filmiku?

 

 

 

Ale najpierw odinstaluj stare,usuń z rejestru pozostałości i próbuj jak na filmiku.

Wydaje mi sie ze tak z tym że nie mam programu op-com china clon tylko VAUX-COM 120309a+131223d

po zainstalowaniu i podpieciu sterów z folderu ktory instaluje mi sie na dysku nazwa urzadzenia zmienia sie z op-com usb2 V2 z zółtym wykrzyknikiem na serial port usb z zółtym wykrzyknikiem i w kontrolerach magistrali szeregowej pojawia mi sie nowa pozycja usb serial conventer ... poprzedzone jest to informacja ze aktualizacja sterownika przebiegła prawidłowo... nastepnie odpalamn vaux-com z poziomu administatora i po kilku sekundach myslenia pstryka pomaranczowa dioda w interfejsie i sie pali ok 30 sek po czym gasnie i jest komunikat o konecznosci zainstalowania steronika usb badz podlaczenia interfejsu..

 

I troszke głupieje bo nie wiem czy to win 8.1 jest taki problematyczny czy interfejs jest uwalony czy robie cos zle...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam bo Ty masz moderatora i widzisz więcej postów, bo również te ukryte. Dlatego numer postu normalnego użytkownika będzie inny niż widoczny u Ciebie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz o tym zapomniałem.

Faktycznie teraz się wylogowałem i to jest post nr. 683

A chciałem być dokładny i dałem ciała :oops::(

 

Ale obiecuje się poprawić.

Po świętach :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PabloGda85

spoczko, dzięki już zagłebiam sie w "literaturę" :)


spoczko, dzięki już zagłebiam sie w "literaturę" :)

I niestety bez rezultatu... musze chyba pierw zrobic porzadek ze swoim laptopem bo mam smietnik w rejestrach i byc moze podniose go do windows 10 zobaczymy czy to cos da, Jesli to nie pomoze to zobacze jak interfejs zachowuje sie na starszym systemie z xp bo nie wiem czy zakładac spór na aliexpress czy to mi tylko nie idzie instalacja :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak pisałem wcześniej wyczyścić rejestry i instalować na nowo.

Sterowniki ściągnąłeś do 8?

 

Nie wiem czy nie lepiej postawić wirtualną maszynę Virtual Box i system XP albo 7

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo, Adam ma rację, najlepiej XP

Na tym wszystko działa.

Tyle, że trzeba samemu szukać sterowników.

Ale działa.

Norton Ghost zrobi kopię jak już wsio poinstalujesz i nic cię nie zaskoczy - coś się wysypie-przywracasz kopię i ładzia

Cały proces trwa 10 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności