Skocz do zawartości

Zawór paliwa Denso


Gość Bestia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanko. Pomóżcie mi prosze, bo nie znam się a sprawa jest pilna.

Wymieniłam rok temu zawór paliwa Denso w Corsie C 1,7 CDTI w serwisie Opla w Tarnowskich Górach ( odradzam!!!)

Tydzień temu zaczęła mi się świeci lampka serwisowa w mojej Corsie , więc podjechałam do serwisu Opla ale tym razem do Chorzowa. Po diagnozie, okazała się ,że to zawór paliwa podaje za małe ciśnienie paliwa. No to panowie zaczęli naprawiać mi to w ramach gwarancji Opel ( a potem sie jakoś rozliczają).

Okazało się, że ... nie będę miałą tego naprawionego w ramach gwarancji bo... część zamotowana rok temu w Asko w Tarnowskich Górach nie jest oryginalna jak być powinna i jak pisze na fakturze!!

Zapłaciłam 1000zł teraz i rok temu!! Chcę się udać do oszustów i rządac zwrotu gotówki. Powiedzcie mi tylko jak rozróżnic te zawory? Czy mogą się różnić wtyczkami? Miałam przerobioną elektrykę przez panów z Tarnowskich , którzy podpięli mi to na krótko, byle by działało!!

Numer katalogowy zaworku to 0819185

Bede wdzięczna za szybką pomoc.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne wałki, weź ten stary zawór, do tego weź z aso odmowę naprawy gwarancyjnej z racji nieoryginalne części i jak masz fakturę z poprzedniej wymiany od razu wal do tego aso w tarnowskich i żądaj zwrotu pieniędzy, jak nie będą chcieli rozmawiać to ja bym od razu zgłosił na gliny oszustwo, bo sprawa jest jasna...

 

Wszystko warto zglosić również do importera opla razem z tym że skopali instalację w aucie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie mam na piśmie , że odmówili naprawy gwarancyjnej ale sami powiedzieli , że mam sie na nich powołać i powiedzieć , że to właśnie oni naprawili mi poprawnie.

A wiesz może jak dla pewności rozróżnić te zaworki?


i wiesz może gdzie szukać tych danych do importera Opla? :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że zarówno ASKO jak i Delta Plus z Chorzowa są na równym poziomie jeśli chodzi o obsługę klienta. Ty to miałaś chociaż szczęście, że ten zawór Ci wymienili, bo u mnie w Chorzowie to powiedzieli, że takie coś w ogóle nie występuje. Tylko cała pompa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żartujesz , że Ci tak powiedzieli? a kiedy tak? A na Asko w Tarnowskich Górach to już wiele osób narzeka :( A gdzie teraz jeździsz?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mi dokładnie powiedzieć jaki masz silnik i z którego roku .. :-) .. czy samochód masz jeszcze na gwarancji??

 

czy nie wiesz jaki zawór Ci zamontowali .. może Ci z Delty cos powiedzieli?

Edytowane przez grzes08

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie pojechales na reklamacje do ASO ktore dokonywalo naprawy poprzednio? Teraz ciezko bedzie cos wywalczyc niestety...

Edytowane przez marcov

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ciezko bedzie cos wywalczyc niestety...

Niekoniecznie, generalnie każde aso musi uznać naprawę, jedź do delty niech ci dadzą na piśmie że odmówili naprawy i z tym dokumentem udać się do tarnowskich...

 

grzes08 ma w opise kolega podane 1.7CDTi a w cc był tylko silnik Z17DTH.

 

Danych importera szukaj w necie nie powinno być z tym trudności i złóż skargę na aso, bo takie skargi można złożyć..

Edytowane przez marmi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy po pierwsze to jestem kobietą :D Miło mi :)

Po drugie, nie pojechałam do Asko bo za każdym razem kiedy tam cos naprawiałam to samochód odbierałam w gorszym stanie :( np. pojechałam tam z czasem gasnącym silnikiem w zimie przy odpalaniu a jak mi " naprawili " to nie dałam rady do domu dojechać bo na każdych światłach mi gasła ( nie było dopływu paliwa) :( Tak mi właśnie wymienili zawór. Wkurzyłam się, zawróciłam i pojechałam ich zj... :) I znów samochód stał tydzień u nich. Teoretycznie, bo jak się okazałao jak tam kiedyś podjechała , że wywieźli mi samochód do Kalet!! Czujecie to? Bez mojej zgody!! Po tygodniu odebrałam auto i prawie rok jeżdziłam na tym lipnym zaworze. Nie dość , że nie do tego silnika to jeszcze żeby im pasowało to podpieli mi na krótko i wisiał na drutach!! Widziałam to bo mi panowie z Delty pokazywali.

Zawór jaki posiadam teraz to a ten który mi załozyli w Asko w Tarnowskich wygląda identycznie tylko ma zła wtyczkę a poza tym do niego przychodzi kostka na końcu a w Asko mi nawet tej kostki nie załozyli!

Delta była po drodze jak tylko zauważyłam , że coś się dzieje tzn. że świeci mi dioda samochód z kluczykiem i tam podjechałam żeby podpiąć samochód do Tech-a. A jak diagnoza się okazała taka a nie inna i zobaczyłam co mi w Asko w Tarnowskich zrobili to zdecydowałam , że na gwarancji naprawię to w Chorzowie no ale podczas demontażu okazało się, że nie tylko było na krótko podpięte i źle zamontowane ale że część jest nieprawidłowa.

Właśnie zaraz się zbieram i jadę do Asko walczyć o swoje bo należała mi się gwarancja Opel ale niestety oryginalną cześć to ja mam tylko na fakturze z Asko :( To jest zwyczajne oszustwo!!


Możesz mi dokładnie powiedzieć jaki masz silnik i z którego roku .. :-) .. czy samochód masz jeszcze na gwarancji??

 

czy nie wiesz jaki zawór Ci zamontowali .. może Ci z Delty cos powiedzieli?

Samochód mam z 2004 roku i nie jest na gwarancji już. A silnik jaki posiadam to Z17DTH jest to silnik Isuzu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności