Skocz do zawartości

Pytania związane z instalacją LPG


holcu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 936
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

Jeździsz diesel'em więc nie wiem czy wiesz ale 95% zakładów montujących lpg to partacze - chyba nie muszę Ci tłumaczyć jak ciężko jest trafić tego właściwego.

pomimo że jeżdże dieslem interesuje się też ostatnio lpg - cięzko jak z każdym dobrym mechanikiem...

Co do strony to jest na niej większość istotnych informacji, jest czytelna i przejrzysta - jak Ci brakuje flasha odpal interię

śmieszne...

wejdź do galerii albo do opisów instalek to zrozumiesz o czym mówię...

 

Mam tylko nadzieję że nie próbujesz mi powiedzieć że klientów mu naganiam za kase...

nie, nie próbuje ci tego powiedzieć tylko chcę od ciebie uzyskać odpowiedź czy naganiasz mu klientów (nie koniecznie za kasę).

 

Jeszcze tylko dodam od siebie że na forum lpg o którym pisałem wyżej to naprawdę skarbnica wiedzy o instalacjach gazowych.

zazwyczaj jak coś nie działa to ludzie odsyłają do tej strony...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kicaj ale żeś się uwziął jak by nie było to na tylu użytkowników tylko on się wypowiada na moje pytania więc się nie czepiaj go tylko lepiej napisz coś co może pomóc w wyborze LPG ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepianie się leży w ludzkiej naturze - zwłaszcza w naszej polskiej... Sam się lubię czepiać...

No niech Ci będzie strona nie błyszczy, ale idąc dalej tym tokiem rozumowania to sugerujesz się wyglądem i zawartością strony oceniając w ten nieobiektywny sposób całą firmę, czy naganiam mu klientów może jakoś pośrednio tak - z tym że chcę aby trafili w dobre miejsce a nie do jakiegoś druciarza aby potem siać opinię że gaz to samo gówno itd.

Czy dobremu gazownikowi trzeba naganiać klientów...?

Nie wiem jakie są u niego terminy ale np. u chłopaków do których ja jeżdżę (bo muszę jak narazie gwarancja mnie powstrzymuje przed zmianami w sterowniku) trzeba czekać minimum miesiąc na montaż lpg.

 

No tak odsyłają tam bo gdzie indziej...? Znasz lepsze źródło wiedzy o LPG..? Ja nie...

 

 

Angel zadzwoń wpierw tam i zapytaj co proponują Ci założyć.

 

Kicaj zejdź już ze mnie hehehe :beer:

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kicaj zejdź już ze mnie hehehe :beer:

nigdy na ciebie nie naskakiwałem, zresztą nie mam powodu

a za piwko dzięki i nawzajem

 

inna sprawa że to raczej wy się mnie czepiacie - ja tylko spytałem się skąd ich znasz no i zwróciłem uwagę że strona nie najlepsza...

ot tyle... i aż tyle, zwłaszcza jak ktoś nadinterpretuje czyjeś wypowiedzi ;)

 

a tak na spokojnie - po prostu się pytałem, skąd go znasz bo sam się rozglądam za dobrymi gazownikami w okolicy krk tak przyszłościowo.

a nie wiesz czy on robi już z papierami dla TuV w DE?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam parownik BRC Tecno i chciałem wymienić filtr gazu. Wczoraj spuściłem z niego ten cały syf co zalegał i nosze się z wymiana filtru. Czy na załączonym zdjęciu pod elektrozaworem jest filtr lpg? , a jak nie to gdzie go szukać?

Dzięki za pomoc i pozdrawiam

post-38665-0-18522400-1366571228_thumb.jpg

Edytowane przez slwk89

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy na ciebie nie naskakiwałem, zresztą nie mam powodu

a za piwko dzięki i nawzajem

 

inna sprawa że to raczej wy się mnie czepiacie - ja tylko spytałem się skąd ich znasz no i zwróciłem uwagę że strona nie najlepsza...

ot tyle... i aż tyle, zwłaszcza jak ktoś nadinterpretuje czyjeś wypowiedzi ;)

 

a tak na spokojnie - po prostu się pytałem, skąd go znasz bo sam się rozglądam za dobrymi gazownikami w okolicy krk tak przyszłościowo.

a nie wiesz czy on robi już z papierami dla TuV w DE?

Nie mam pojęcia szczerze mówiąc dlatego jedynie zadzwoń tam i się dowiedz.

 

Co do Lpg w Krk to jeden z modów struna ma tam jakiś warsztat, mówiąc konkretniej w Skawinie http://gcstuning.pl/

 

 

 

Witam

Posiadam parownik BRC Tecno i chciałem wymienić filtr gazu. Wczoraj spuściłem z niego ten cały syf co zalegał i nosze się z wymiana filtru. Czy na załączonym zdjęciu pod elektrozaworem jest filtr lpg? , a jak nie to gdzie go szukać?

Dzięki za pomoc i pozdrawiam

W brc II gen filtr fazy ciekłej widziałem głownie zintegrowany z reduktorem albo zaraz przy nim

może ten link będzie pomocny http://obrazki.elektroda.net/43_1218217107.jpg

Na zielono jest pokazane miejsce gdzie jest filtr.

Edytowane przez ZlyWilk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do Lpg w Krk to jeden z modów struna ma tam jakiś warsztat, mówiąc konkretniej w Skawinie http://gcstuning.pl/

tak wiem nawet mam zamiar di niego uderzyć na tuning, może i da się u niego zrobic lpg, ale szczerze wolalbym miec to albo w B albo gdzies w PL z dokumentami do TuV od razu

 

dzięki za odzew

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem dziś w okolicy reduktora i nic tam takiego nie ma. Rurka od reduktora prowadzi do tego elektrozaworu.

Dodaje szczegółowe zdjęcia

post-38665-0-66618300-1366709937_thumb.jpg

post-38665-0-69166500-1366709962_thumb.jpg

Edytowane przez slwk89

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie to zdziwiło, ale się nie poddałem i znalazłem.

W Twojej instalacji nie ma klasycznego filtra fazy ciekłej, elelktrozawór który posiadasz nazywa się BRC River i zamiast klasycznego filtra jest w nim sitko które pełni tą rolę. Jak się da to wyczyścić jak jest uszkodzone to wymienić.

Poniżej link do samego sitka

http://nagaz24.pl/filtr-elektrozaworu-lpg-brc-tuba-river,s,546,p,pl.html

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności