Skocz do zawartości

Pytania związane z instalacją LPG


holcu

Rekomendowane odpowiedzi

Co do reduktora gazownik nie będzie go przerabiał bo niby nie widzi takiej potrzeby.

Edytowane przez Angel

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 936
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gość piotrek100262

Witam

Mam pytanie do specjalistów od instalacji lpg 1 generacji. Jeśli się to da jakoś określić tak mniej więcej to o ile może zmniejszyć się spalanie po przykręceniu tej śruby od dawki na wężu o 1/4 obrotu lub.Chciałem tak zapytać,bo mi dużo pali,a konkretniej to 12 l lpg(corsa b 1.2 8 v x12sz),a jak przykręce o 1/4 obrotu to jest mułowaty z dołu i nie wiem czy w ogóle warto przykręcać,bo jeśli spalanie by miało jakoś nie znacznie się zmniejszyć,a ma być mułowaty to nie warto

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To w takim razie albo niech założy kme silver albo jak założy zavoli to sam go przerobisz.

koniecznie trzeba się pozbywać tych sprężynek tak duży kłopot one sprawiają no i jaki ten kłopot :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ZlyWilk

w zavoli niestety tak ciśnienie będzie leciało na łeb na szyję plus powodują zacinanie się reduktora.

Dlatego załóż kme chyba że wolisz rozebrać reduktor po zamontowaniu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ZlyWilk

Witam

Mam pytanie do specjalistów od instalacji lpg 1 generacji. Jeśli się to da jakoś określić tak mniej więcej to o ile może zmniejszyć się spalanie po przykręceniu tej śruby od dawki na wężu o 1/4 obrotu lub.Chciałem tak zapytać,bo mi dużo pali,a konkretniej to 12 l lpg(corsa b 1.2 8 v x12sz),a jak przykręce o 1/4 obrotu to jest mułowaty z dołu i nie wiem czy w ogóle warto przykręcać,bo jeśli spalanie by miało jakoś nie znacznie się zmniejszyć,a ma być mułowaty to nie warto

Kolego sympatyczny żeby wyregulować instalkę I lub II generacji udaj się do gazownika sam nic nie zrobisz chyba że masz analizator spalin.

A filtr fazy ciekłej kiedy ostatnio był zmieniany? Jak dawno to radzę tak jak wyżej do gaziarza na regulację koszta nie będą wielkie.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotrek100262

Kolego sympatyczny żeby wyregulować instalkę I lub II generacji udaj się do gazownika sam nic nie zrobisz chyba że masz analizator spalin.

A filtr fazy ciekłej kiedy ostatnio był zmieniany? Jak dawno to radzę tak jak wyżej do gaziarza na regulację koszta nie będą wielkie.

Pozdrawiam

Nowy parownik zakładałem jakieś 2 góra 3 miesiące temu,więc filterek też(no bo raczej na pewno był w komplecie założony już) jak kupiłem parownik.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klamka zapadała będzie km silver i listwa barracuda cena 2500zł jutro zostawiam auto. Ale powiem szczerze że mam obawy czy się nie okaże że coś jest nie tak z autem ehh ten mój charakterek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ZlyWilk

Klamka zapadała będzie km silver i listwa barracuda cena 2500zł jutro zostawiam auto. Ale powiem szczerze że mam obawy czy się nie okaże że coś jest nie tak z autem ehh ten mój charakterek.

Wrzuć tu zdjęcia po montażu.

 

 

A do jakiego silnika?

do xev

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności