Skocz do zawartości

Pytania związane z instalacją LPG


holcu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Bo w wiązce silnika 1,6 tez jest taki przekaźnik i są przy do niego wpiete 4 kable czyli z tego co rozumiem to ten z 1,6 se siedzi bo to inna parafia a ten zostaje tylko kabelki przepinam te 2 co są mniej widoczne na zdjęciu (niebieski i brązowy) i tak ma być dobrze.

 

nie wspomnę (bo nie ten dział) że jeszcze w tej wiązce od 1,6 mam luźno 5 kabli co prawda BANDImówił ze w ich kadecie były se luźno ale zostawię to narazie

 

(ta zamotałem bo za dużo myślę kombinuje i sam sie gubię w pracy mi wydumali zajecię że po nim w bani to mi dzwoni uniemożliwiając logiczne myślenie :wink: )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 936
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zamotałeś mi teraz kompletnie.

Przecież masz teraz c16nz?

Tam jedyny przekaźnik jest od pompy paliwa.Koło kompa jest.

Tego nie ruszaj!

Masz przeciąć kabel od wtrysku i podłączyć pod ten na zdjęciu!

 

Daj mi kolory tych 5 kabli i napisz, gdzie wiszą.

To mogą być kable do gniazda diagnostycznego.

Najlepiej fotkę tez.

 

Czemu wspominasz o c16se?

Taki miałeś wcześniej?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dobra z gazem juz wiem co i jak zdjęcia mam wrzucone w dziale astry

 

http://forum.opel24.com/co-to-za-kable-i-do-czego-ida-vt17651.htm

Witam mam taki mały problem mam asterke 1.4 w gazie chodzi idealnie tylko ze jak odpale zaraz załańcza mi sie gaz około 1100 obrotow co powoduje ze zwłaszcza zima mi gaśnie odpale ponownie i jest ok Pytanko jak moge podniesc i czym żeby przełańczał około1500 obrotow tz dopiero jak bym lekko przegazował :roll:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz przełącznik gaz/benzyna?

W niektórych z boku jest otwór do potencjometru, wystarczy przekręcić o jakieś 5* w prawo i już.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jaki masz przełącznik gaz/benzyna?

W niektórych z boku jest otwór do potencjometru, wystarczy przekręcić o jakieś 5* w prawo i już.

Witam mam przełacznik trzy funkcyjny na prawo benzyna srodek gaz lewo dwie kreski automat czyli benzyna gaz taka mała prostokatna puszka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

W swojej ASTRZE mam następujący problem. W 2005 roku zamontowałem instalację gazową marki LOVATO. Autko na gazie chodzi wspaniale. Problem zaczyna się przy jeździe na benzynie. Po przełączeniu na zasilanie benzyną po około minucie silnik traci moc, przestaje "palić na wszystkie gary", szarpie, zapala się kontrolka sprawdź silnik. Jechać da się jeżeli wcisnę gaz do spodu. Nie wiem co mam robić, nikt nie potrafi powiedzieć żadnego konkretu. Byłem w serwisie opla w Mielcu, powiedzieli mi, że zawór się zawiesza. Serwis instalacji LPG tak ustawił mi aparaturę, że auto pali jak smok - 15 l na mieście - 10 na trasie. Najfajnieszy dowcip jest wtedy gdy pojeżdżę na benzynie jakiech 50 km i w końcu silnik "złapie". Wtedy mało w fotel nie wciśnie i autko nabiera mocy, kontrolka "sprawdź" silnik przestaje świecić, wszystko wraca do normy. Niestety po ponownym przełączeniu z LPG na benzynę, od nowa wracają w/w problemy. Proszę o pomoc. Szkoda silnika. Tak naprawdę jazda powinna być przyjemnością a nie udręką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności