Skocz do zawartości

Astra J 1.4 sedan 2017 nie przełącza na lpg


Gość PiotrGr

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dariopi

Witam panowie. prosiłbym o podpowiedź w temacie naszych Asterek z lpg.

Takie zjawisko zaczeło występować w moim aucie że jak zatrzymam się np. na światłach to instalacja przełącza mi na benzynę i potem ciężko ma wrócić na lpg

proszę o podpowiedź

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Mam Pytanie czy warto kupić corse e 1.4 lpg przebieg 156000km,

problem jak u większości użytkowników nie przełącza na lpg jak jest zimno jak silnik się nagrzeje to trzeba go zgasić i ponownie odpalić żeby włączyć lpg,

jaki koszt naprawy ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzień dobry,posiadam Astrę J 1,4l z gazem 2017r. Nie wiem czy to fatum ale jak wielu mam problem z instalacją gazową trwa to już ponad 3 miesiące przebieg ok 25 tyś a instalacja gazowa wariuje raz się załączy i działa miesiąc bez zarzutu a obecnie co chwilę się wyłącza. Auto w Oplel Mucha było już parę razy, nic nie widzą polecają zostawić auto ale jak do tej pory nic nie zrobili, proszę o poradę co dalej z tym robić. Pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ArKos napisał:

Niezależny warsztat mogę polecić ale trza będzie zabulić.

Jestem z Żor jeśli znasz lub masz namiary na jakiś warsztat to proszę o informację 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam, mam ten sam problem. 

Dopiero kupiłem autko (jestem drugim właścicielem) opel astra iv z 2016 roku 1.4 turbo i też samochód pokazał błąd, nakazał zgłoszenie się do serwisu. (nie chce się przełączyć na gaz). 

 

Czy jest mi w stanie ktoś polecić jakiś serwis, który zrobiłby to raz a porządnie? 

 

Kielce lub Warszawa

 

Dziękuję bardzo za pomoc i pozdrawiam

 

Edit:

Mechanik podłączył komputer, pojawily sie dwa błędy:

P01A6 oraz P01B7. 

Edytowane przez Kesivle
Wizyta u mechanika

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam.

Ja miałam też kłopot z przełączaniem się na gaz. Astra 2016 z fabrycznym gazem 1.4 turbo. Mam kolegę który pracował w Wawroszu i tylko jemu daję moją Astrę. I zawsze mi wszystko dobrze zrobił. Obecnie już tam nie pracuje i mam kłopot. Zdiagnozował mi wypadanie wtryskiwacza pierwszego i zdecydowaliśmy się tylko go wymienić, a nie całą listwę. Podpytałem u fachowców zajmujących się instalacjami Landirenzo i powiedzieli, ze mogę wymienić ten jeden wtryskiwacz i prawdopodobnie nie będzie trzeba nic regulować i ustawiać. Niestety po wymianie błąd wypadania wtryskiwaczy zniknął, ale pojawił się błąd niskiego ciśnienia gazu. Co skutkuje tym że silnik nie przełącza się na gaz.

Co mam zrobić? jestem w stanie z moim kolegą to zrobić? Czy szukać muszę fachowca?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że dopóki pracował u Wawrosza to umiał naprawić a gdy się zwolnił to już nie umie?

 

 

Masz błąd niskiego ciśnienia  to logicznym by było sprawdzić jakie ono jest faktycznie i po prostu je podnieść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności