Skocz do zawartości

Interesuje mnie zakup Opla Vectry C


Gość Tomek1990

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tomek1990

Dzień dobry Wszystkim użytkownikom :) 

Nigdy nie byłem posiadaczem aut z marki Opel ale od jakiegoś czasu podoba mi się Opel Vectra C w sedanie. Interesuje mnie tylko i wyłącznie silnik benzynowy . Jeśli chodzi o wyposażenie nie znam się jakie występuje w tych modelach ale zależałoby mi na klimatyzacji i elektrycznych szybach . Nie musi mieć czujników parkowania ,  grzanych foteli . I teraz sedno pytania. Czy da się kupić zadbaną Vectre C do 10 tys zł ? Oczywiście widzę masę ogłoszeń gdzie te auta są po 8 tys jak i po ponad 20 tys dlatego bardzo mnie to ciekawi.  Jeżeli wprost napiszecie , że nie ma sensu i za 8-10 tys będzie to złom to odpuszczę . Co myślicie ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Thombike

Byłem posiadaczem Vectry B z motorem 2.5 V6 i za swoją zapłaciłem 1800 Euro, jeżeli ktoś w przybliżonej cenie oferuje Vectrę C to podchodziłbym jak do jeża.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomek1990

Opel Vectra B za 1800 euro ? To chyba przez ten motor ? Rozumiem , że jesteś fanem marki i szanuje to ale ja nigdy nie dałbym 1800 euro za tak starego " trupa " . Bez urazy dla posiadaczy i fanów tego auta . Ja nie jestem naiwną osobą która myśli , że da się kupić super auto za grosze i jeszcze super wyposażone . Miałem sporo samochodów w swoim życiu niekoniecznie " nowoczesnych " ale wiem jak to wygląda . Szukanie najtańszych często skutkuje kupieniem wiecznej skarbonki z samymi wadami . Dlatego chciałem tutaj zapytać. Co do osiągów nie zależy mi na nich. Tzn wiadomo nie chciałbym auta które kompletnie nie jedzie ale aby było " średnie " pod tym względem.  Chciałbym ten silnik 1.8 benzyna bo taki by mi odpowiadał. W skrócie mówiac da się w końcu kupić Vectre C z klimą i szybami ( może być tylko to ) do 10 tys ? Wiadomo , że nie celuje w tedy w roczniki nowsze ale te starsze . Bo nie wiem czy wgl jest sens szukać . Bo np. jeśli chodzi o markę VW , Audi , Citroen , peugeot itp to orientuje się co za ile i wiem czego unikać a z oplem miałbym styczność pierwszy raz :) pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności