Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczow. Jestem tutaj nowy. Jesli to nie odpowiedni dzial to proszę o przeniesienie. Mam pytsnie odnośnie komputera pokladowego w merivie. Otoz chodzi mi glownie o wyswietlanie spalania i zasiegu na lpg. Czy wszystko dziala tak jsk powinno? Tj zasieg na lpg wyswietla? Mam okazje kupic tanio wyswietlacz do kompa i stad moje pytanie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wyświetlacz to nie wszystko. Ja u siebie żeby mieć wyświetlone te parametry to musiałem oddać samochód do fachowca żeby doprowadził kilka przewodów od kompa do wyswietlacza, wiec to też dolicz do kosztów. Obudowa wyświetlacza w oplu kosztowała mnie ponad 300 zł, no i aktywacja kompa techem po dociągnięciu przewodów też kosztuje. Żebym wiedział na jakie pieniądze się porwałem to bym sobie odpuścił już na starcie. Wyświetlacz z radiem 350 + przewody i aktywacja kolejne 350 + obudowa też coś koło tego... ehhh, szkoda kasy, lepiej opony nowe kupić na zimę.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniosłem ale następnym razem dobieraj dział do tematu, bo poleci w kosz.

Proszę też przeczytać regulamin abyś wiedział kiedy tworzyć nowy temat.

https://forum.opel24.com/forum/5349-regulamin-forum/

 

 

A co do tematu to kolega ma rację.

Kup sobie Legato Vgate , zainstaluj sobie na smartfonie Torque i tam będziesz miał to wyświetlane

 

Ale to nie nowe modele Mery że będziesz miał zintegrowany komputer Pb z LPG

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, karateka28 napisał:

Wyświetlacz to nie wszystko. Ja u siebie żeby mieć wyświetlone te parametry to musiałem oddać samochód do fachowca żeby doprowadził kilka przewodów od kompa do wyswietlacza, wiec to też dolicz do kosztów. Obudowa wyświetlacza w oplu kosztowała mnie ponad 300 zł, no i aktywacja kompa techem po dociągnięciu przewodów też kosztuje. Żebym wiedział na jakie pieniądze się porwałem to bym sobie odpuścił już na starcie. Wyświetlacz z radiem 350 + przewody i aktywacja kolejne 350 + obudowa też coś koło tego... ehhh, szkoda kasy, lepiej opony nowe kupić na zimę.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 

Autko posiada can wiec wszystko jest podlaczone. Zostaje tylko aktywacja wyswietlacza. Chodzi mi o to czy to zgra sie z kompem lpg zeby wskazywac zasięg 

 

Edytowane przez Grzechu87

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to do dzieła.

A przy okazji popatrz ile jest już tematów o komputerze pokładowym

 

 

 

 

 

 

 

Więc tylko czytać i korzystać z wiedzy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja też posiada. Mam mery z 2007r . Opel zapewniał że wystarczy wymienić wyświetlacz na GID i będzie cacy. Do puki nie wstawisz wyświetlacza to się nie dowiesz ile Cię będzie to kosztowało, bo dopiero po wymianie zacznie wyświetlać błędy które wskażą jakie przewody trzeba ciągnąć.
No nic, Twoja kasa - Twój wybór.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko posiada can wiec wszystko jest podlaczone. Zostaje tylko aktywacja wyswietlacza. Chodzi mi o to czy to zgra sie z kompem lpg zeby wskazywac zasięg 
 

Będzie pokazywać wartości dotyczące spalania benzyny i zasięg na benzynie a nie lpg.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Komputer pokładowy pokazuje zasięg pozostały do przejechania na posiadanej benzynie, natomiast spalanie zarówno chwilowe jak i średnie spalanego gazu ze stałą zaniżoną wartością ok. 15%. Wiem, bo mam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności