Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, ArKos napisał:

Gratuluję pomysłu, żeby przeregulować LPG w celu polepszenia wskazań na komputerze

Ale to chyba nie ja mam być dobiorcą tych słów. Nie miałem nigdy takiego pomysłu i nigdzie o takiej bzdurze nie pisałem. Znam skutki haseł, które napisałeś.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

41 minut temu, Zuraw napisał:

Naprawdę aż tak niski poziom jest na tym forum?

 

Każdego może wyprowadzić z równowagi tłumaczenie po klika razy tego samego.

Wiec podsumowanie tematu.

Komputer pokładowy pokazuje zużycie Pb .

Zużycie dokładanego LPG jest tylko na podstawie wyliczeń dokonanych przez użytkownika.

Błędem jest więc pisanie że jest inaczej.

Wyliczenie sobie procentowe nie jest miarodajne i nie można wtedy powiedzieć ,jak to kolega twierdzi że ma wskazanie zużycia LPG przy dokładanej instalacji.

Więc aby nie ciągnąć bez sensu tematu , zamykam. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez pacjenta wszystkie tematy o komputerach pokładowych pozamykamy...

 

42 minuty temu, adam1954 napisał:

Naprawdę aż tak niski poziom jest na tym forum?

Nie, poziom forum jest odpowiedni, powiedziałbym nawet, że merytorycznie bardzo wysoki.

Problem leży w tym, że niektórzy lamerzy nie potrafią zrozumieć i przetrawić podanych kilkakrotnie na tacy pewnych technicznych aspektów, którymi kieruje się mechanika i elektronika samochodu. I stąd wieczne problemy...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam wszystkich użytkowników opla i członków tegoż forum .Pozdrawiam i witam z pięknych  Bieszczad, Dołączyłem do tego grona dzisiaj, to pierwszy wpis jak nie w tym dziale to wybaczcie.  Ale  w temat wszedłem .Jestem na etapie konfiguracji  CD 70 navii i wyświetlacza Gig , w autku Meriva 16 XE .Wszystko sparowane i gra . poza jednym brak wskazań paliwa i zużycia .I tu poległem ,Prosił bym o jakieś wskazówki .Wyczytałem  wszystkie możliwe posty  ma różnych portalach  , niektóre sugestje wykonałem i pomogło. Wszystkie indexy  codów prawidłowe zaprogramowane , ale nie pokazuje tego co powinien BC.  Jakieś podpowiedzi  pozdrawiam 

 

 

 

 

tak wygląda did

Przechwytywanie A.JPG

Atak EHU

Przechwytywanie 0.JPG

 

Wiem temat był wałkowany od początku jak tylko pokazały się wyświetlacze GIDw merivkach .Dodam  tylko że zestawik jest od innego pojazdu zparowany . W moim było radyjko zwykły cd30 i TID , .Autko od nowości w moim posiadaniu salon polska 2005 rok

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności