Skocz do zawartości

Witam.Nabyłem ostatnio opla astreG 1.6 8V


henryk10

Rekomendowane odpowiedzi

Nie witam się bo jestem posiadaczem opla corsy C nas tym forum.Opla astrę kupiłrem jako sprowadzony z Niemiec.Silnik pracuje przyzwoicie roszta również..Jest problem bo porzechaniu 3 km .Zapala się lampka check engime,Co może być przyczyną bo corsie nigdy się  nie dzieje.,Gdy wyłącze silnik i ponownie odpalę lampka gasnie i po ponownym odcinku się zapala .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W corsie miałem uwalony czujnik wału korbowego.Jak zimny to palił jak ciepły to nie ,Czy astra posiada dwa czujniki temperatury .Ja nie posiadam interfejsu do astry.

 

Posiadam program SDPROG i interfejs Legato Vgate,W corsie  działał a astrze po umieszczeniu w gniezdzie dignostyki nie  znajduje auta.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to szukaj kogoś kto ci podepnie do innego.

 

Możesz jak pisał Grześ poczytać forum i sam  błędy sprawdzić .

 

Jeżeli nie widzi Astry to sprawdź czy wtyk diagnostyczny ma zasilanie na 16 pinie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam program  na telefon Scan My Opel Program odczytuje tylko Win  i rodzaj ECU i nić więcej.Ta astra ma sprawne gniazdo diagnostyczne.Po\przejechaniu 15 km nić się w tej astrze nie dzieje .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, henryk10 napisał:

Po\przejechaniu 15 km nić się w tej astrze nie dzieje .

 

Coś się dzieje skoro masz checka.

3 minuty temu, henryk10 napisał:

Ta astra ma sprawne gniazdo diagnostyczne.

 

To znaczy że masz uwalony skaner .

Mój Legato czyta wszystko.

Spróbuj wybrać inne auto.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, henryk10 napisał:

Posiadam program  na telefon Scan My Opel Program odczytuje tylko Win  i rodzaj ECU i nić więcej.Ta astra ma sprawne gniazdo diagnostyczne.Po\przejechaniu 15 km nić się w tej astrze nie dzieje .

 Spróbuj programu ScanMyOpelCAN. Jest wersja lite, albo wersja pełna z subskrypcją i darmowym tygodniem. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ScanMyOpelCAN2.Main Odczytuje nie tylko z ECU, ale i innych systemów o ile się połączy. Trochę parametrów też można podejrzeć ale nie zastąpi opcoma czy innego porządnego interfejsu.Nie wiem czy G ma CAN? Chyba, że ta apka ScanMyOpel to Lite, to wtedy faktycznie jest nieco ograniczona. Tylko, że ona ma wymagania co do interfejsu ELM 327 na BT i nie z każdym chce działać.

 

Edytowane przez topiq

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

  W dniu 25.11.2017 o 19:33, henryk10 napisał:
W programie SDPROG .Pl wszystko chodzi jak należy.Na nim usunołem dwie usterki celowo wywołane.Program podpowiada co jest możliwe do usunięcia.W Torque największe możliwości . Istnieje tęi program Oliwia Drive z google play .program ten może raczej zastąpić komputer pokładowy.Posiada wiele wskazań pracy silnika oraz spalanie.Moja corsa nie posiada komputera to ten program mi trochę pasuje.Nie które programu dają wybór połączenia.Jeśli ktość by kupował interfejs to najlepiej z BT a nie z WI-FI.Teraz nie mogę korzystać z Scan My Opel chyba że kupię na BT.
 
 
 
Tak henryk pisał o swoim interfejsie.
 
 
Heniek a w Torque też nie widzi Astry?
W SDPROGU też?
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności