Skocz do zawartości

Gość zbysiorek123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zbysiorek123

Cześć,

znowu mam problem więc piszę. Zastanawiam się czy to już kolejny sterownik chce paść czy przewody. 

A mianowicie w ciągu 4 miesięcy kupiłem 3 sterowniki i na każdym po jakimś czasie był ten sam problem.

Na aktualnym sterowniku przejechałem jakieś 10 000 km ( po naprawie w elektro-bip ) i wyskakuje mi kontrolka by jechać do serwisu..  (samochód z kluczem ) .

Lista błedów na zdjęciu. Po usunieciu wracają. 

Teraz tak, albo mam takie szczeście do sterowników.... albo przewody..

I teraz pytanie jak je sprawdzić jest ich cała masa jakieś pomysły ?

Piny są całe niezaśniedziałe próbowałem szukać ale są sztywne w peszlu . I nie wiem co teraz znowu sterownik ( oddać go na gwaracje ? jak stwierdzą że to nie sterownik to place 300zł za sprawdzenie tak jest napisane w warunkach gwaracji...

Lecz jak przyszedł sterownik naprawiony to przez te 10 000 km było wszystko ok.

 

 

licze na sugestie 

pozdrawiam

 

dede.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zbysiorek123 napisał:

A mianowicie w ciągu 4 miesięcy kupiłem 3 sterowniki i na każdym po jakimś czasie był ten sam problem.

 

Gratuluję upartości.

Ale nikt nie wpadł na to aby pomierzyć( przedwonić ) przewody.?

Jak sprawdzić przewody?

Poszukać schematu aby wiedzieć który gdzie idzie i według niego posprawdzać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zbysiorek123

Dziś zrobiłem 700 km i bez błedu, wczoraj było 1300 km i co 200 km błędy.... I nie wiem kurcze co..... Przewody mogę sprawdzić lecz nie wiem gdzie który idzie. Szukam schematu lecz znaleźć nie moge moze zmeczony juz dzis ejsem poszukam jutro...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zbysiorek123

Moze ktoś ma schemat tej wizlazki od ECU skąd dokąd ida przewody? Kurcze tis2000 nie działa na wersjach ms 64 bit.... A nie mam czasu zrobić reinstalke by zobaczyć czy tam nie ma schematu... Ksiazke od astry mam (sam naprawiam) i są tam schematy niestety do wersji astry f ... I te schematy tez nie są takie jak ja szukam... Jak byście coś mieli to podrzudzcie. Z góry podziękować 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, zbysiorek123 napisał:

Moze ktoś ma schemat tej wizlazki od ECU skąd dokąd ida przewody? Kurcze tis2000 nie działa na wersjach ms 64 bit....

 

 

Można zrobić maszynę wirtulaną i XP postawić.

Albo ściągnij AutoElektro nr 77 i 78

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności