Skocz do zawartości

Astra H kombi 2008 wyciszanie podłogi, ściana grodziowa - pytania


Rekomendowane odpowiedzi

dobra można zrobić update, pojeździłem troche i musze przyznać że różnica jest ZNACZĄCA. ostatnio jechałem obwodnicą, radio na 16, gadam sobie z moją lubą normalnie ciuchutko jakbyśmy nie jechali a na liczniku 120.... tylko jeszcze w międzyczasie wyciszyłem podszybie, okleiłem tam ile się dało tą pianką co miałem okleić ściane grodziową od środka ale miejsca na to nie ma :D w deszcz hałas drogi jest ultra wyciszony, słychać tylko jak krople o dach i szyby napieprzają, jeżdzenie po kałużach i praktycznie cisza moze nie jak makiem zasiał ale trzeba się serio wsłuchać żeby słyszeć hałas z kół (a opony mam mega ujowe, ostatni ich sezon bo niby bieżnik ok ale rok chyba 2016 i głośne są makabrycznie, ogólnie szajs) akurat przy wyciszaniu podszybia oczyściłem sobie całe z błota, ile tego było pod tą gumową uszczelką i w odpływach to ja pierdziele. coś mi ostatnio cykało i już wiem co, w dmuchawie nawiewu mam ułamaną jedna łopatke, jej kawałek w środku lata i cyka losowo, jak raz dałem dmuchawe na full to az zaczęło obijać o obudowę, używka oryginalna już zamówiona za 50zł, z samochodu z przebiegiem 130k, myslę że troche polata. jakieś rady od razy przy jej wymianie? wiem że dali inteligenci specyficzne śruby 5,5 (nasadke już kupiłem se w castoramie za 5ziko). potrzebna będzie przedłużka na grzechotke i chyba tyle nie? polecam też przy okazji czyszczenia podszybia wymienić sobie spryskiwacze na te mgłowe, są dużo lepsze od tych strumieniowych a roboty na 5min. tylko uwaga przy regulacji, tak jedną dysze rozwaliłem i musiałem zamówić kolejny komplet, na szczęście są tanie bo jakies 30zł za alledrogo oryginały gm :D

Edytowane przez mateusz101195

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a daj Pan spokój, sobie przypomne wyciszanie podłogi i to ile się przy tym nabluzgałem, pociąłem i potem odchorowałem to podziękuje... zapał się skończył przy zdemontowaniu wszystkiego a trza przecież okleić i potem złożyć ponownie jeszcze :D  nic dziwnego że fachowcy tyle sobie za robocizne życzą jak wygłuszają całe auto szczerze mówiąc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności