Skocz do zawartości

Wymiana radia z CD MP3 na Touch & Connect w Meriva A


Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, ArKos napisał:

Bo cytaty zostają. Leci tylko twórczość cymbała.

wiem, wiem ;) tak tylko wolałem podkreślić, jeśli nie byłoby to celowe ;)

 

8 minut temu, ArKos napisał:

Zgadza się. Jakbym policzył, to pewnie też by się uzbierało ze 2 bańki przejechane... 

też zacnie. kierowca zawodowy tyle naklepie bez problemu.

 

Dobra, kończmy tego offtopa bo nam Admin banana da :D  :D? :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ArKos napisał:

Faktycha, offtop sie zrobił. Zara tu wpadnie admin i bedzie kiepsko. Buehehehehe :D

 

:laugh:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Albercik napisał:

ufff, a już się bałem, że ja coś nabroiłem po spożyciu :D  :laugh:

 

chodziło mi o to, że treść posta cymbała została w cytacie w następnych postach ;)

 

No to Arku: zacnie. Ale wiesz... moja mama zrobiła prawko równo ze mną (w końcu) i co z tego, skoro ja mam prawie 1.5 mln km na karku, a mamuśka ledwo ze 100 tys. :D Jak widać - rok wydania PJ nie ma znaczenia. Liczy się doświadczenie ;)

 

Tak sobie po cichu sledze tego posta. Radio to radio działa w konkretnym modelu, przekładka do innego jest możliwa, ale oplowska instalacja jest niereformowalna. Albo działa wszystko, albo nic. Tak jak z wyświetlaczami. Każdy ma swój gust, jak działa, połowicznie jest ok. No cóż, cymbał nie umie czytać ani myśleć. Może nie jestem najstarszy na forum, ale jeżdżę od 1979 roku osobówką polskim krążownikiem Warszawą 223 już górnozaworową. A od 1995 trochę większymi pojazdami. Nie chwalę się, ale jak już koledzy napisali o prawkach do napisałem.?:beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mery 11 napisał:

ale oplowska instalacja jest niereformowalna. Albo działa wszystko, albo nic.

Nie prawda. Mój Touch&Connect w przedliftowej Corsie D działa "prawie" tudzież "w większości", tak samo, jak GID bez oryginalnego radia. Czyli w Oplu też są odcienie szarości ?

Z co do prawek to jesteś mniej więcej w wieku mojego ś.p. ojca. Gość robił rocznie po 200 tys. km. Mi jeszcze daleko do jego przebiegu...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ja37 napisał:

moje jezd 2 lata starsze

Bo Ty jesteś ode mnie 2 lata starszy, Scherlocku :D :beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to rozumiem bo kobiety nie pyta się o wiek ?

 

No mam prawko od 1990r.

 

A z tym kolesiem dobrze zrobiliście. Skoro nie umie czytać to po co włazi na forum.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Albercik napisał:

Nie prawda. Mój Touch&Connect w przedliftowej Corsie D działa "prawie" tudzież "w większości", tak samo, jak GID bez oryginalnego radia. Czyli w Oplu też są odcienie szarości ?

Z co do prawek to jesteś mniej więcej w wieku mojego ś.p. ojca. Gość robił rocznie po 200 tys. km. Mi jeszcze daleko do jego przebiegu...

 

Ja wymieniłem radio z CD MP3 na CD70 navi i wyświetlacz. Z początku miałem tida, wymieniłem na GIDa. Z biegiem czasu zmieniłem GIDa na CIDa. Miałem okazję kupić dotykowe radyjko, ale doszedłem do wniosku, że jak mam CIDa do poco mi drugi wielki ekran. Szukałem cdc40 operę z USB lecz, nie było w takim kolorze, jak mi pasował. Wszystkie są grafitowe, a ja mam srebrne. I tak zostałem, przy CD70 z auxsem z dołożyłem USB, kamera, cofania na wyświetlaczu CID . I gra jak tralala . Aczkolwiek brzmienie cdc 40 opera jest owiele lepsze . Ale lubię to, co mam ,z taką satysfakcję, że sam powymieniałem.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności