Skocz do zawartości

przednie wycieraczki sintra


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przyjrzę się dokładniej jaka jest odległość u mnie pióra od uszczelki, ale to tuż po świętach

 

jestem zmuszony przyznać..

-że CZYTASZ W MOICH MYŚLACH :D

 

Z góry dziękuję :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jest hałas przy składaniu - kończeniu pracy wycieraczek, a i ogólnie troszkę za głośno chodzą (stuki, jakby luzy były).

U mnie wycieraczki chodzą prawie do uszczelki (zwrócę uwagę przy najbliższej okazji). Pamiętam, że kiedyś wymieniłem pióra które mi przypadkowo wpadły w ręce (po jakiejś Omedze) i one były ciut dłuższe (podejrzewam, że one nie były oryginalne w tej Omie).

 

Gdy czyściłem krokowca to przy okazji podokręcałem ramiona wycieraczek (są one przykrecane małymi śrubkami - dwie po bokach grzybka, na którym jest mocowane ramie). Gdy dokrecałem to maksymalnie "naciągałem" ramiona co zniwelowało trochę luz na tych grzybkach i zdaje mi się, że wtedy zyskałem może około 1 cm powierzchni czyszczenia szyby.

 

Ale wątpię aby w tym miejscu mógłbyś aż tyle zyskać powierzchni pracy wycieraczek.

 

Może dodatkowo masz za krótkie pióra ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość STRUS_TM

Cześć! Sprawdziłem u siebie- wycieraczki dochodza prawie do uszczelek. Co do wysokości- oczyszczają szybę do ok 8 cm od góry. Tak jak pisali koledzy-polikwiduj luzy na przegubach (temat już jest na forum). Co do "stuku" przy składaniu- mam przyklejone na ramionach podkładki gumowe (takie "odbijacze"). Jest troszkę ciszej. I przy okazji-Wesołych Świąt i mokrego Dyngusa!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Jestem świeży na forum i mam taki problem-wypad mi bolec.o którym była już rozmowa,ale w dodatek pękło mi kółko ze sprężyną które go trzyma,czy kupić cały mechanizm czy tylko to kółko dokupić(i czy będzie trzymać się ten bolec)

post-39102-0-35285800-1364899174_thumb.jpg

post-39102-0-54423300-1364899228_thumb.jpg

post-39102-0-42878300-1364899306_thumb.jpg

Edytowane przez Dimon

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem czy samo kółko dostaniesz i chyba będziesz musiał cały mechanizm zakupić.

Chyba że ktoś z forumowiczów zmieniał mechanizm i został mu sprawny ten element.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zmieniłem na bosch

Chodzą ciszej ale ile od uszczelki to nie zwracałem na to uwagi nigdy

 

tak na oko to u mnie jest jeszcze ciut większy odstęp do uszczelki

 

ale tak jak jest na zdjeciu Majka uważacie, że jest dobrze??!!

-przecież do wycieraczki Maluchów i Polonezów mniej martwego (brudnego) pola pozostawiały!

 

dopuki czysta szyba to nie przeszkadza ;-)

ale jak wycieraczki zepchną bród -to juz wtedy jest masakra!! :/

 

ja osobiście uważam, ze nie moze tak byc...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Sprawdziłem u siebie- wycieraczki dochodza prawie do uszczelek. Co do wysokości- oczyszczają szybę do ok 8 cm od góry. Tak jak pisali koledzy-polikwiduj luzy na przegubach (temat już jest na forum). Co do "stuku" przy składaniu- mam przyklejone na ramionach podkładki gumowe (takie "odbijacze"). Jest troszkę ciszej. I przy okazji-Wesołych Świąt i mokrego Dyngusa!

 

Czyli Panie Struś (z filmu 'Wniebowięci")

Tobie wycieraczki dochodzą prawie 4-5 cm do uszczelki słupka 'pionowego'??

 

chciałbym, zeby moje sie zbliżały choć do tego czarnego pola na szybie...

 

miekkie gumeczki amortyzuace trzeba bedzie jakoś wmontować to na pewno stłumi hałas składania :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Głos rozsądku

Sie ma po dłuższej przerwie :super:

Jakis czas nie miałem okazji korzystać z autka i powstał kłopot po 3 miesiącach...

 

Ktoś już pytał w tym temacie , ale nie padła odpowiedź.

Więc , wycieraczki działają mi tylko na 3 biegu. 1 i 2 bieg jest cisza.

Nawet na tym 3 biegu jak chcę je wyłączyć to nie wracają na swoje miejsce , a zostają tam gdzie zostały wyłączone przełącznikiem.

 

Czy to wina przełącznika zespolonego , czy jakiejś elektroniki w silniczku ?

 

Pozdrawiam

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności