Skocz do zawartości

przednie wycieraczki sintra


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość STRUS_TM

Cześć! U mnie jest tak w momencie włączenia przełącznika do pierwszej pozycji. Po przełączeniu na "0", powinny schować się pod maskę. Dokładną regulację masz na fotce na początku tego watku. Przy takim wzajemnym położeniu elementów przekładni powinno byc ok.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gość Pendergast

Czy przeróbka pracy wycieraczek ze zmianą manetki i przekaźnika w Sintrze jest nie do zrealizowania? A są jakieś inne sposoby?

 

 

 

 

przeniosłem post do odpowiedniego tematu / Kacper

Edytowane przez Pendergast

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama manetka ( przełącznik pod kierownicą) jest taka sama jak w innych Oplach.

Sterowanie silniczkiem jest już inne ze względu na nietypową pracę mechanizmu.

 

Dlaczego chcesz to modyfikować ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pendergast

Chodzi mi o ustawianie interwału pracy wycieraczek.Brakuje mi tej funkcji i myślałem o drobnej przeróbce.Czyli o manetce z Omegi z kólkiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pendergast

Myślałem że będzie prościej. To zabieram się za poszukiwania elektronika magika który podpowie jakieś rozwiązanie.Ale ciemno to widzę :<

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam, wszystkich jeżdżących Sintrą!

Mój problem z wycieraczkami jest taki, że wygląda to tak jakby silniczek nie miały siły działać. Po włączeniu trochę się podniosą i koniec. Ale jeśli pomagam ręką to OK. Czyżby silniczek kończył swój żywot? Można gdzieś taki silniczek kupić nowy czy tylko już tylko używane? A może to coś jeszcze innego?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam wszystkich.Nawiązując do tematu miałem taki sam problem, też ledwo działały aż w końcu całkiem staneły , spalił sie bezpiecznik włożyłem nowy i znów to samo , ściągnąłem same wycieraczki włożyłem bezpiecznik i bez wycieraczek zaczął silniczek normalnie pracować. Okazało się iż mam zero smaru na mechanizmie poruszającym wycieraczkami i ledwo reką mogłem ruszyć wszystko porządnie przesmarowałem i jest ok

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

 

Po dłużeszej nieobecności znów zaglądnałem na forum. Wiadomo Sintra nie pozwala się nudzić :) Mam pytanie do kolegów/koleżanek

 

Piszę z takim o to problemem: mechanizm wycieraczek nie przechodzi na obroty odwrotne i nie chowa wycieraczek.

 

Na załączonych zdjęciach na pierwszej stronie http://forum.opel24.com/topic/11785-przednie-wycieraczki-sintra/?p=255011 widać ładnie cały mechanizm, jednak mam pytanie co znajduje sie pod tym ukladem? czy ten bolec a od spodu dotykac cokolwiek? bo po odkreceniu przekładni ja widzę po prawej i lewej stronie silniczka 2 "sloty" czy coś tam powinno jeszcze być? problem pojawił sie po wymianie rozrządu, jacys spece pewnie rozmontowali wycieraczki i nie mogli tego poskładać. Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności