Skocz do zawartości

przednie wycieraczki sintra


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

chciałbym, zeby moje sie zbliżały choć do tego czarnego pola na szybie...

W mojej sintrze, tak jak na zdjęciu majq 1, idą na suchej szybie, jak jest mokra idą na jakieś 2cm od uszczelki. Ale zauważyłem już świeże luzy (chyba coś nie tak z gwintami) i jak zwykle zaczyna być sucho (a lubią smar). Pozdrawiam RG.

 

Edytowane przez rafalgrzegorz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam wszystkich.Jestem świeży na forum i mam taki problem-wypad mi bolec.o którym była już rozmowa,ale w dodatek pękło mi kółko ze sprężyną które go trzyma,czy kupić cały mechanizm czy tylko to kółko dokupić(i czy będzie trzymać się ten bolec)

Za 100 kupisz używkę, ten pęknięty element utrzymuje ten bolec który ci wyleciał. Jeszcze taka mała rada, te mechanizmy lubią smar a na zdjęciu trochę sucho. Myślę że nie można tego kółka kupić bo według producenta jest to element nierozbieralny.

Edytowane przez rafalgrzegorz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wycieraczki działają mi tylko na 3 biegu. 1 i 2 bieg jest cisza.

 

Nawet na tym 3 biegu jak chcę je wyłączyć to nie wracają na swoje miejsce , a zostają tam gdzie zostały wyłączone przełącznikiem.

Czy to wina przełącznika zespolonego , czy jakiejś elektroniki w silniczku ?

 

 

 

Witam

Ja bym najpierw sprawdził kostkę od silniczka wycieraczek, możliwe że dostała się tam wilgoć i brak styku na pinach. Dałbym tam jakiegoś środka który czyści i konserwuje połączenia elektryczne. Pozdrawiam RG.

Edytowane przez rafalgrzegorz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie po kolei :-D

 

wycieraczka_lewa.jpg

U mnie po postawieniu wycieraczek do pionu i wyłączeniu zapłonu mogę przestawiać pióro tylko w takim zakresie jak widać na fotce.

Na suchej szybie nawet wcześniej zawraca.

Tak jak koledzy podpowiadają szukaj luzów i je kasuj oraz smaruj mechanizm.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

tak na oko to u mnie jest jeszcze ciut większy odstęp do uszczelki

 

U mnie jest mniej więcej jak u Kacpra

Swoją fotkę robiłem jak już trochę się cofnęła wycieraczka bo fotka latem robiona nie na potrzeby tego tematu.

Ale generalnie jak masz jeszcze dalej niż u mnie na fotce to jest coś nie tak

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna podpowiedż jak oblukać luzy w mechanizmie.

 

Pociągnij do siebie to ramie jak na fotce

 

photo01121.jpg

 

do takiej pozycji
photo0113r.jpg

 

Zluzujesz wtedy mechanizm, złap za ramię wycieraczki i podciągnij do góry. Będziesz miał wtedy możliwość a by przyjrzeć się gdzie są jakie luzy w mechanizmie.




 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość raptor-xxl

Witam wszystkich serdecznie, u mnie wycieraczki podczas pracy cofają sie tylko do tego poziomu czy to normalne ?

 

pozna2013050900061.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ZlyWilk

czyżby szyba do wymiany?

Jak szukasz taniego szklarza dam Ci namiar w Rzeszowie - ja zapłaciłem 700 zł - jakbyś był zainteresowany daj znać.

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raptor-xxl

Hehh, nie na szczęście to odbicie przewodów idących nad samochodem, ale nie powiem cisnienie mi skoczyło i poszedłem sprawdzić jest ok szyba cała :spoko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności