Skocz do zawartości

Co lepsze Opel Astra 1.7 DTI czy 2.0 DTI ?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

GrzeSieK, piszę jak najbardziej poważnie jak czytałeś dalej to podałem ile Nm ma viki a ile passat :?: I czas do setki.Dlatego też przyszłe autko oczywiście piąty już opel hehe to będzie na pewno z silnikiem 2.2DTI.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 363
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A jak Paska z 1997 załadujesz( cała rodzinka a do tego ze trzy,cztery torby turyst.) i cię poniesie z prędkością , to ślicznie na łuku wynosi :?:

 

jak się przesadzi z prędkością to w każdym wynosi kwestia tylko jaka to prędkość.

 

Mając rodzinkę na pokładzie ( a kiedy miałem dostęp do Paska moje dziatki miały 2 i 4 lata ) raczej nie jeździ się złoty, sześćdziesiąt. A już na pewno w naszym kraju i sam mogę to organoleptycznie potwierdzić że jadąc na lepszych drogach ale z zakrętami nie należy przesadzać. Zresztą nawet testy aut używanych o tym piszą .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak Paska z 1997 załadujesz( cała rodzinka a do tego ze trzy,cztery torby turyst.) i cię poniesie z prędkością , to ślicznie na łuku wynosi :?:

 

jak się przesadzi z prędkością to w każdym wynosi kwestia tylko jaka to prędkość.

 

Mając rodzinkę na pokładzie ( a kiedy miałem dostęp do Paska moje dziatki miały 2 i 4 lata ) raczej nie jeździ się złoty, sześćdziesiąt. A już na pewno w naszym kraju i sam mogę to organoleptycznie potwierdzić że jadąc na lepszych drogach ale z zakrętami nie należy przesadzać. Zresztą nawet testy aut używanych o tym piszą .

 

Święta prawda. Ja dzieci nie mam a jechałem paskiem załadowanym nie małymi brzdącami o wadze 20kg jedno, tylko zapakowanym po dach towarem i 160 osiągałem czasem niechcący- nie patrzyłem za często na licznik bo wydawało sie że jadę 100-120;]

Nad vectra 2.2 bym pomyślał bo w sumie jest bez porównania ładniejsza i zgrabniejsza. A jeszcze jak mówicie, że w ocynku to czemu nie. Jedyny problem to znaleźć coś takiego-a pasków jak psów:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na innym forum tłumaczyłem, że akurat Paski i Mesie 124 kupując, trzeba odwiedzić mnóstwo mechaników i diagnostów.

To ulubione autka niemieckich taryfiarzy i mnóstwo tych modeli jest ściąganych do nas po "słupku".

U mnie na osiedlu facio zafundował sobie Paska .Zeby było śmieszniej - bananowego. Kłócił się dość długo .

Teraz się nie odzywa ( za prawdę chyba ) :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba raczej 2.0 DTI to mocniejszy motor ale czy jest mało awaryjny chyba najwiekszym problemem tych motorków są te pompy. Dużo osób pisze że się psują. Na Pasata to było by mnie stac z roku 1997-1998 to już 10-letnie auto , silnik dobry to fakt ale reszta z czasem bedzie się psuc a czy bedzie mnie stac utrzymac takie auto :( raczej wole coś nowszego wiec chyba skusze się na tą Astre chyba że trafi się jakaś Vectra :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności