Skocz do zawartości

Co lepsze Opel Astra 1.7 DTI czy 2.0 DTI ?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 363
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

... ale to w każdej marce. Generalnie Astra II była robiona w ocynku i rdzy się tak bardzo nie boi. Ale najlepiej oczywiście zakonserwowaną blachę mają auta z silnikiem Y20DTH :-) :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myśle a może zamiast Astry II 2.0 DTI 2001r. WW Pasat 1997r. 1.9 TDI lub Skoda Oktawia 1.9 TDI 1999r. Cenowo by to podobnie wyszło :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iras321, to forum Opla i mało kto poleci Ci inne marki, choć są wywrotowcy :-)

Moim zdaniem pierwsza myśl jest najlepsza i to auto które chciałem kupić na początku powinieneś wziąć .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jeżeli chodzi o porównanie obu silników to j4dnak byłbym za słabszym 1,7 bo obecnie jestem w fazie oczekiwania na odbiór auta jechałrm od wschodniej granicy do koszalina i padło mi auto jechać można ale jedynie do 80 km/h i mechanik po kompie stwierdził że moduł pompy steryjącej pompą wtryskową no i regeneracja jedynie 2400 zł. szlag mnie trafia bo miałem astrę na gazie i było all OK , no powiem sczerze że nie zaiszczędziłem przez te 6 months. Powód jak stwierdził mechanik to zbyt póxn e tankowanie i trzymanie na rezerwie auta aż się zapowietrza pompa no i stąd ta awaria pompy. To tyle . Wybór należy do ciebie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powód jak stwierdził mechanik to zbyt póxn e tankowanie i trzymanie na rezerwie auta aż się zapowietrza pompa no i stąd ta awaria pompy.

 

Czy to że TY zapowietrzyłeś układ to punkt na korzyść 1700 :lol: A gdybyś coś takiego zrobił w Isuzu to za darmo by Ci zrobili :)

 

Aha i info dla Irasa. Otke to miałbyś zdaje się ze starą dechą jeszcze. :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo napisał/a:

.... Ale najlepiej oczywiście zakonserwowaną blachę mają auta z silnikiem Y20DTH :-) :lol:

 

A to dlaczego?

No co jest, kolega poczucia humoru nie posiada ?? :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otki w 99r. to jak widziałem mają różne deski oczywiście stara nie wchodzi w rachóbe jest okropna :-) Wiem oczywiście że pierwsza myśl się liczy. Tak jak już wcześniej pisałem nadwożie Astry II bardzo mi się podoba i jak już miał bym wybrac chyba wybrał bym tą z motorkiem 2.0 dti ale silniki WW 1.9 tdi są chyba lepsze i tak mi przez myśl przeszła ta Oktawia. Troche się obawiam tych motorów diesla Opla :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otki w 99r. to jak widziałem mają różne deski oczywiście stara nie wchodzi w rachóbe jest okropna :-) Wiem oczywiście że pierwsza myśl się liczy. Tak jak już wcześniej pisałem nadwożie Astry II bardzo mi się podoba i jak już miał bym wybrac chyba wybrał bym tą z motorkiem 2.0 dti ale silniki WW 1.9 tdi są chyba lepsze i tak mi przez myśl przeszła ta Oktawia. Troche się obawiam tych motorów diesla Opla :lol:

 

 

Pewnie mnie nazwa wywrotowcem ale jak masz mozliwość wyboru pomiedzy DTI a TDI to bierz TDI ma lepszego buta mniej pali itp.Ale wybór zależy od Ciebie ja niedługo zmieniam Astre i kupie jakiegos VAGa.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności