Skocz do zawartości

Op-com - funkcje, możliwości, obsługa, porady


Gość zdenek2007

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Grzechu87 napisał:

Inne funkcje op com a dzialaja.

 

Jakie funkcje działają skoro wyświetla brak zasilania.

Zasilanie Opcoma masz na pinie 16 we wtyku.

Sprawdziłeś czy masz tam napięcie aku?

Wiele razy sam o tym pisałem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi to na Rusi a w Polsce jak kto chce :D

Sprawdź .

A ogólnie to jest tak że do kodu pin potrzebny jest 1.39 w CC i w MA 

W innych fimware czasem łaczy czasem nie.

Pisane było wiele razy.

Z Canem miałem podobne przypadki i raz pomogło wysłanie do drahe .

Samo przesłanie i powrót do mnie pomogło.

Wcześniej  wymiana na inny sprawny interfejs.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym Opcomie miałem tak i oddałem do wymiany na inny sprawny.

W drugim miałem też podobnie i zrobił mi z tym drahe.

Ale sam spróbuj zmienić z 1.99 na 1.45 i zobaczysz czy pomogło.

Naprawa u drahe polegała na podobnym sposobie .

Przy najmniej on mi tak powiedział

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobnie... łączyło mi się z SW-CAN, MS-CAN, a nie łączyło po HS-CAN... ale u mnie był problem ze stykiem przekaźnika (mierzyłem omomierzem styki na wyłączonych i załączonych przekaźnikach), ja jednak nie bawiłem się w naprawy, tylko zamówiłem nowy i ten działa jak trzeba, a stary został jako ewentualny "dawca" części:lol:, później jeszcze jeden kupiłem, jeden zaktualizowałem do wersji 150406bEN... nie wiem, czy przy takich cenach jest sens naprawiać, a w chińskich klonach zawsze ustawia się typ i nterfejsu na "B". 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co doradzacie z

Panowie zrobic? Jeszcze sprobuje polaczyc sie z mery tescia. Jak nie zatrybi to pomyslec o nowym czy skontaktowsc się z drahe? 

11 godzin temu, bogoes napisał:

Ja miałem podobnie... łączyło mi się z SW-CAN, MS-CAN, a nie łączyło po HS-CAN... ale u mnie był problem ze stykiem przekaźnika (mierzyłem omomierzem styki na wyłączonych i załączonych przekaźnikach), ja jednak nie bawiłem się w naprawy, tylko zamówiłem nowy i ten działa jak trzeba, a stary został jako ewentualny "dawca" części:lol:, później jeszcze jeden kupiłem, jeden zaktualizowałem do wersji 150406bEN... nie wiem, czy przy takich cenach jest sens naprawiać, a w chińskich klonach zawsze ustawia się typ i nterfejsu na "B". 

A u kogo kolego zamawiales? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności