Skocz do zawartości

Op-com - funkcje, możliwości, obsługa, porady


Gość zdenek2007

Rekomendowane odpowiedzi

witam tak czytam "trochę po łepkach" ten temat i zdecydowałem się kupić opcom

 

mam znajomego w anglii i poprosiłem go by zamówił mi tego opcoma

 

http://www.ebay.co.uk/itm/UK-V1-45-OBD2-DIAGNOSTIC-TOOL-SCANNER-CODE-READER-FOR-OPEL-VAUXHALL-OP-COM-OPCOM-/291412571149?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item43d98af40d

 

jakichś wielkich zmian nie będę robił bo tylko odczytać błędy + kasacja sprawdzić prawdziwy przebieg auta itp mniejsze rzeczy

 

i takie pytanie da się tym sprzętem sprawdzić wersje radia by można było się dowiedzieć czy obsługuje aux ?

czy trzeba wyciągać radio i mieć nadzieje że zobaczy się upragnioną nalepkę ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam op-com i wersje oprogramowania VAUX-COM_120309a i po uruchomieniu programu ukazuje się taki widok:

 

57bfaa320f9af7f4.jpg

 

I chodzi mi o funkcje Replay previously recorded live data, po klknięciu w nią pokazuje sie taki komunikat This version may be out of date. Please check for a new version i po klknięciu OK widzimy taki widok:

 

ef853f20102205bcgen.jpg

 

Czy może mi ktoś powiedzieć o co w tym wszystkim chodzi i co z tym zrobić?

Edytowane przez romanos

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romanos a nie prościej z softu PL korzystać?

Masz rację, pewnie że prościej ale wersja polska 2010.08 obsługuje auta do roku 2010 a ta prawdopodobnie do 2012 i tutaj jest róznica na plus dla VAUX-COM i dlatego prosze o pomoc bo w wersji polskiej nie ma tego o co pytałem wczesniej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zaczynam zgłębiać wiedze na temat diagnostyki i op-com i na tą chwilę skoro w programie mam tylko wybór aut do 2010r to myślałem ze tak jest.

A co, jest inaczej i mogę się połączyć nawet z samochodami z roku 2014?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy opcomem da rade zczytac kod dostepu(security code)z AG 2003 ?Jest potrzebny do dopisania kluczyka.

 

EDIT

Doczytałem ze sie nie da.

Edytowane przez mk5

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam rozumieć, ze nikt mi nie odpowie na moje pytanie o co chodzi z funkcją Replay previously recorded live data ?

 

Nie wiecie czy nie chcecie odpowiedzieć?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, ale tyle to już zrobiłem sobie wcześniej. Wiem, że dla osób, które już wielokrotnie korzystały z op-com to moje pytanie może być nawet śmieszne ale jestem początkującym więc pewne rzeczy sprawiają mi problemy.

 

Po kliknięciu Replay previously recorded live data wyskakuje komunikat This version may be out of date. Please check for a new version czyli, ze mam nieaktualną wersje, dlatego właśnie zadałem to pytanie. Czy mam w jakiś sposób aktualizować oprogramowanie czy nie bo gdzieś wczesniej czytałem, że aktualizacja może zniszczyć interfejs.

 

Proszę o podpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności