Skocz do zawartości

wtryski denso


Gość marcel1

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt mi nie mowił zeby cały komplet wymieniac. Zreszta sam wiesz ile to kosztuje. I tak jak mowiles te przelewy i sprawdzanie to sobie mozna miedzy bajki włozyc. Gdybym wiedział ze tak bedzie to odrazu bym wymienil zreszta mialem zamiar ale cena 6 tys za 4szt . Jak by kosztowalo o polowe mniej to bym tak zrobil. Zamowilem nowy i za tydzien wymienie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mozna dac np do http://www.dieselnadarzyn.pl/page/cennik Wydaje mi sie ze spokojnie robia takie wtryski. Daja rade robic inne i robia to naprawde pozadnie. Zero wtopy. A napewno bedzi ekosztowac duzo mniej. To chyba zaklad nr jeden w PL

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem o co chodzi bo nie jestem w temacie ale powiem jedno sam ostatnio miałem problem z tymi wtryskami denso bo niestety mam je w merivie. jeśli chodzi o regeneracje to jeden koleś regeneruje te wtryski tylko oczywiście starymi częściami bo jesli chcialby regenerowac nowymi to za 4 regenerowanie nie zaplacil bym 2 tysiace tylko prawie 5 tysi wiec tak to wyglada a jeden nowy wtrysk w sklepie kosztuje 2100 zł.Tak wiec cala ta regeneracja to pic na wode fotomontarz mi zanim koles ustrzelil wtryski to 5 razy mu odsylałem a bo falowaly obroty to znowu kopcily i tak wkulko Macieja. Ale suma sumarum wysłał wkoncu dobre i autko pyka a jak długo to niewiem wiem jedno jako jedyny daje gwarancje na pół roku. a wszyscy inni to daja tylko na 14 rozruchowa wiec u tego goscia warto kupic pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo wyslac do Nadarzyna. Tam sie nei dosc ze znaja na takich sprawach to jeszcz esprzet maja dobry. Część nawet wlasnej konstrukcji. Ogarniaja takie sprawy bezblednie. Unich nie ma tak ze wtryski dostajesz i nie sa sprawdzone. Dostajesz to musi to byc dobre bo przeciez sprawadzali je na stole.

Generalnei regeneracja w wiekszosci przypadkow to rozebranei na czesci peirwsze i wymycie ich w myjce ultradziekowej w odpowiednich specyfikach. Zlozenie z regulacją i w wiekszosci przypadkow skutkuje to przywróceniem do życia takich wtryskiwaczy. W nadarzynie masz cennik ze moga ci wymienic tez rozpylacze o ile sa dostepne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wymienione 4 wtryski i jest poprawa ale nie dziala ten silnik jak ma byc. Czasami jest dobrze a czasami troszke dziwnie dziala. Postaram sie jutro nagrac i wrzucic jakis filmik jak to działa. I jeszcze jedno silnik mi sie nagrzewa tylko do 85 st. Cos mi sie wydaje ze mało? Termostat wymieniałem rok temu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wymienione 4 wtryski i jest poprawa ale nie dziala ten silnik jak ma byc. Czasami jest dobrze a czasami troszke dziwnie dziala. Postaram sie jutro nagrac i wrzucic jakis filmik jak to działa. I jeszcze jedno silnik mi sie nagrzewa tylko do 85 st. Cos mi sie wydaje ze mało? Termostat wymieniałem rok temu.

Czy po wymianie były wgrane nowe QR Cody do modułu. Czy ponownie wyuczono pompę paliwa. Czy wykonano nauke małych dawek?? Wtryski masz nowe czy regenerowane??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam

Nadszedł 2018. Akurat mam potrzebę na regenerację wtrysków Denso do Combo 1,7 cdti z17dth. Jestem spod Lubina, dolnośląskie. Mam pytanie, gdzie dobrze i możliwie blisko załatwić regenerację tych wtrysków?

Edytowane przez sisk1

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności