Skocz do zawartości

Meriva stukanie w zawieszeniu / przekładni / kolumnie kierowniczej


Rekomendowane odpowiedzi

Gość krzysgier

kasa1979

Cena tej regenerowanej taka sama jak pisalem.

W P-niu w mzj regeneracja 350zł + 150 demontaz i montaż +100zł zbiezność. Zdecydowałem sie na regeneracje bo o tych podróbkach różnie piszą(nienajlepiej).

Jutro prawdopodobnie auto odbiorę , więc zobaczymy jaki efekt bedzie :beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysgier

Witam. Merry odebrana. efekt warty tych pieniędzy. W zawieszeniu nic nie stuka i nie puka (jak to handlarze piszą w ogłoszeniach :beer: ). Wymienił mi majster jeszcze przy jednej robocie tuleje tylnie stabilizatora bo już były trochę nieciekawe- stwierdził to już na pierwszych ogledzinach.

Teraz to aż mi się chce jeździć po dziurach :beer: :

Ciekawe tylko jak długo tak będzie miło bez stuków.

 

Don

auto zawozisz rano i następnego dnia popołudniu jest do odbioru.

dostajesz roczną pisemną gwarancję

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, tzn bardziej pytałem w sensie jak dziś pojadę się umówić to ile się czeka do dnia, kiedy mam podstawić samochodzik.

 

Cieszę sie, że udało Ci się, i nie okazało, że to coś innego :beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kasa1979

krzysgier

 

Wielkie gratulacje :) z okazji braku stuku w zawieszeniu,napewno mile to odczucie,mnie tez to czeka niebawem,pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość santi_wrc

Witam choroba ostatnio u mnie z czasem jest bardzo kiepsko i nie zdążyłem nic zrobić w kwestii smarowania EPS ale dowiadywałem się o smar w serwisie BOSCH-a i ten który się używa do smarowania w wiertarkach udarowych firmowany przez Hitachi kosztuje 20-25 zł. tubka około 250 ml. ale pan polecił mi (powiedziałem po co mi taki smar) smar jakiejś niemieckiej firmy który używają do smarowania przekładni w szlifierkach kątowych stwierdził pan że ma dużą gęstość i przyczepność (smaruje elementy które kręcą się pod bardzo dużymi obrotami) ten smar kosztuje 35 zł. 300 ml. Po wizycie w tym serwisie olśniło mnie że mam w domu smar który kupiłem do smarowania przekładni kątowej w wykaszarce tzw. kosie spalinowej Husqvarny i powiem szczerze że ja jego zastosuje też powinien mieć tak samo dobre właściwości co ten do przekładni w szlifierkach. Ten smar co posiadam jest firmowany przez Husqvarnę (made in sweden)ten smar co posiadam to jest coś takiego http://www husqvarna com/pl/landscape-and-groundcare/accessories/other-accessories/smary/smar-uniwersalny/ (zamiast spacji kropki)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności